Táborsko akademie – Dobrovice 1:1 (5:4 po pen.) | Žižkov – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Převýšov – Písek 2:3 (kon.)
Most – Domažlice 1:4 (kon.) | Kolín – Jirny 0:1 (kon.) | Brozany – Štěchovice 0:0 (4:3 po pen.)
Benešov – Zápy 1:2 (kon.)
FK Benešov
1:2 (0:0)
SK Zápy
Neděle 03.04.2016, 16:30 • Stadion SK Benešov • Česká fotbalová liga • 23. kolo

Z dnešního zápasu je to vše, díky za pozornost a na shledanou. (18:24:54)

Máme za sebou druhý poločas, který nakonec přinesl branky. Nejdříve se trefil Kalivoda a poslal hosty do vedení. Domácím se však podařilo vyrovnat zásluhou Rejhona. V 77. minutě však Zápy znovu skórovaly díky krásné trefě Pavlíka. A odvážejí si tak tři body.

90+2

90
    Pavlík dostává žlutou kartu.

90
    Rohový kop Zápy.

88
    Taktické střídání hostů. Odešel Kalaš, přišel Doležal.

87
    Dvojité střídání domácích. Odešel Kučaba a Šumský, přišel Svoboda a Večera.

86
    Střídání Záp. Odešel Kalivoda, přišel Zámečník.

83
    Žlutou kartu dostal také benešovský Kučaba.

83
    Střídání na obou stranách. Za hosty odešel Kovařík a přišel Jíra. Benešov vystřídal Čapka, kterého nahradil Vopat.

80
    Žlutou kartu dostal domácí Martin Štancl.
    79. Penalta

79
    David Kalivoda se postavil k exekuci pokutového kopu, ale selhal. Stareček jeho pokus vyrazil a následná dorážka šla nad bránu.

78
    Byla nařízena penalta pro Zápy.
    77. Petr PAVLÍK - 1:2

77
    Zápy právě vstřelily branku! Krásný gól. PETR PAVLÍK dostal přihrávku do vápna a krásnou technickou střelou posílá svůj tým znovu do vedení.

76
    Dnešní utkání sleduje 210 diváků.

73
    V obrovské šanci se objevil Putz, který dokázal přelobovat gólmana, ale jeho lob skončil těsně vedle brány!