Přerov – Spišská N. Ves 1:1 (kon.) | Prostějov – Uh. Hradiště 0:4 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 5:0 (kon.)
Sharks Brno – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Poruba – Spišská N. Ves 1:4 (kon.) | Prostějov – Žďár n/S 3:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
1:1 (1:0, 0:1)
HK Spišská Nová Ves
Sobota 09.04.2016, 09:15 • ZS Prostějov • International Tournament U16

Přerov a Spišská Nová Ves se s rozešly nerozhodným výsledkem 1:1. Slovenský celek měl sice ve druhé půli utkání mnoho vyloučených hráčů, přesto však zvládl díky Komlošovi srovnat. Na výsledku se už pak nic nezměnilo.

Turnaj se koná pod patronací náměstka primátorky Statutárního města Prostějova, pana Mgr. Jiřího Pospíšila.

(10:23:14)

39:45
    Přerov ale z přesilovky nic nevytěžil a duel končí remízou.

39:18
    Róbert Džugan (SNV) vyfasoval dvě minuty za podražení.

39:18
    Blíží se konec zápasu, rozhodčí ale ještě bude vylučovat.

38:47
    Vohrabal si to štrádoval středem hřiště, ale obránci jej vyvedli z míry.

38:15
    Buly před Krempanským.

36:00
    Dvojitá možnost Přerova, nejprve střílel dobře z úhlu Kopeček a posléze před brankou zahrozil Plášek.

35:46
    Peter Presťanko (SNV) vyloučen na dvě minuty za hákování.

35:30
    V situaci tří proti jednomu zakončoval z osy hřiště Indrák. Byl ale zahákován, střílel tak slaběji, gól z toho nebyl, ale přesilovka Zubrů 5 na 3 se prodlouží.

34:29
    Početní převaha 5 na 3 pro Přerov. Róbert Džugan (SNV) si vysloužil dvě minuty za sekání.

33:35
    Před brankou na druhé straně nebezpečně dorážel Daniel Indrák, obrana slovenského týmu v čele s gólmanem Krempanským ale jeho trojnásobnému pokusu se štěstím odolala.

33:10
    Velké možnost pro Spišskou Novou Ves ve vlastním oslabení. Daniel Krempanský jel sám na Postavu, ale nepřišel si na něj!

33:02
    Přesilovka pro Přerov. Peter Presťanko (SNV) dostal dvě minuty za držení.

32:13
    Barveníček se po návratu z trestné lavice dostal do velké šance. Z levého kruhu vystřelil zápěstím a Krempanský vyrážel jen před sebe. Naštěstí pro něj se k dorážce nikdo ze Zubrů nepropracoval.

31:39
    Homoč nahazoval od levého mantinelu, puk se ale sotva došoural k Postavovi.

29:56
    Jan Barveníček (PRE) nevybíravě napadl soupeře a od sudího si za to vysloužil dvě minuty.

29:00
    Karel Plášek najížděl zprava sám na brankáře, svůj blafák do bekhendu ale přetáhl, navíc byl Krempanský včas na zemi a puk by zřejmě měl.