Přerov – Spišská N. Ves 1:1 (kon.) | Prostějov – Uh. Hradiště 0:4 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 5:0 (kon.)
Sharks Brno – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Poruba – Spišská N. Ves 1:4 (kon.) | Prostějov – Žďár n/S 3:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:0 (1:0, 4:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 09.04.2016, 11:45 • ZS Prostějov • International Tournament U16

Zápas je u konce a Přerov jednoznačně a po zásluze vítězí. Ve druhé půli předvedli Zubři čtyřbrankovou kanonádu, zato jejich gólman Matěj Rachůnek udržel čisté konto.
    Turnaj se koná pod patronací náměstka primátorky Statutárního města Prostějova, pana Mgr. Jiřího Pospíšila. (12:46:48)

39:06
    Dobša se vytasil s důrazným průnikem, který ale těsně před Šuhajkem ztroskotal. Vzápětí mířil Kopeček mimo.

38:17
    Kuzďas se probíjel k Rachůnkovi, byl ale zastaven hned trojící Přerovských.

37:14
    V brankovišti Benátek se srazili Šuhajek s jedním z obránců, oba jsou ale v pořádku.

37:00
    Benátky jsou kompletní.

36:23
    Puk doputoval až k Rachůnkovi, který rozehrává.

34:44
    Faul kolenem nyní předvedl Aleš Junek (BEN) a byl za to po zásluze „odměněn" – půjde si odsedět dvě minuty.

34:05
    Po páté inkasované brance Benátky sáhly k výměně gólmanů. Pánka nahradil Šuhajek.

31:10
    Přerov právě vstřelil branku!
    Vzápětí se Přerovští prosazují znova. DAVID DOBŠA ujel obráncům a krásným bekhendovým blafákem pokořil gólmana.
    Bez asistence.

30:17
    Plášek zpoza brany našel PATRIKA KLENIARA, kterému už stačilo pouze zvednout puk nad Pánkův beton. Kleinar dává svůj druhý gól v tomto zápase.
    Asistence: Karel Plášek.

29:09
    A nyní vidíme na ledě bitku! Krupa předvedl své zápasnické umění a rozdal si to s Thaisikem. Popral se i Kulvejt s Vohrabalem, byť už to byla spíše jen menší potyčka.

28:48
    Šíba si chtěl povodit Krupu, přerovský bek se však nedal.

26:59
    Šíba se zleva protáhl před branku, kde přihrál Doušovi. Jeho střelu ale Zubři zablokovali.

25:51
    Ondřej Škutina byl za pomoci ošetřovatelky odveden na střídačku.

25:51
    Na ledě se svíjí jeden z Benáteckých a je ošetřován.

24:27
    Nedáš-dostaneš. Přerov potřetí skóruje. PATRIK KLENIAR po přihrávce Dobši vykoupal Pánka a zasunul do odkryté brány.
    Asistence: David Dobša.

23:58
    Benátky si v oslabení vytvořily obrovskou šanci. Šíba odzbrojil Vohrabala, ale blafákem do bekhendu si na skvělého Rachůnka nepřišel!

22:12
    Matyáš Žáček (BEN) zaznamenal krosček a odporoučel se na dvě minuty na trestnou lavici.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 16. Šimanský, 21. Indrák (Plášek), 25. Kleniar (Dobša), 31. Kleniar (Plášek), 32. Dobša

HC ZUBR Přerov: Rachůnek (Postava) – Mlčák, Tureček, Kopeček, Svozil, Zeman, Raška, Zábranský, Vohrabal, Dobša, Indrák, Plášek "C", Barveníček, Šimanský, Mohapl, Hanák, Tarnoczy, Kleniar, Krupa, Petr, Fencl, Greč, Kožený.
    HC Benátky nad Jizerou: Pánek (Šuhajek) – Douša, Šíba, Najč. Thaisik, Ludl, Doležal, Erbenová, Prel, Škutina, Žáček, Kulvejt, Kuleček, Švach, Kuzďas, Junek, Vyskočil, Donini.

Rozhodčí: Nazad, Řehulka