Gent – Oostende 2:0 (kon.)
KAA Gent
2:0 (1:0)
KV Oostende
Pátek 15.04.2016, 20:30 • Ghelamco Arena, Gent • Belgická Jupiler Pro League • O titul

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek pátečního dne a pěkný víkend. (22:30:02)

V Gentu je dobojováno! Domácí tým ve druhé půli rozhodně nenavázal na opravdu solidní představení z úvodu zápasu a v závěrečné půlhodině se nejednou dostal do nepříjemné situace. Oostende však ani jednu ze svých šancí neproměnilo a v 87. přišlo definitivní rozuzlení, když o výhře Gentu parádním sólem rozhodl střídající Moses Simon.

90+3

90+3
    Sébastien Siani v samotném závěru ještě posouval balón k vzdálenější tyči, u které ale nebyl žádný z hráčů Oostende.

90+2
    Lukakův průnik obránci Gentu zastavili ještě před pokutovým územím, vše se pomalu schyluje o závěrečnému hvizdu.

90+1
    A málem tu byla třetí branka! Foket z pravého konce pokutového území nacentroval na Danijela Milićeviće, který trefil horní tyč hostující svatyně.

90
    Další útočnou akci Gentu zastavil odmávaný ofsajd, ale to už domácím asi příliš vadit nebude.

88
    S tímto už Oostende s největší pravděpodobností nic nezmůže. Vypadá to, že domácí budou slavit dlouho očekávané vítězství.
    87. Moses SIMON - 2:0

87
    Gent právě vstřelil branku!
    Tak to byla fotbalová lahůdka v podání MOSESE SIMONA! Ten si vzal míč na levé straně, potáhl si jej do středu a poté, co přešel přes čtveřici obránců, precizně zakončil k zadní tyči.

86
    Teď ale musí Oostende hrál o deseti, protože nějaké problémy trápí Capona, jenž se u své střídačky podrobuje ošetření.

85
    Hosté marně dobývají zataženou obranu Gentu, kterému k zisku tří bodů chybí ubránit už jenom posledních pět minut.

83
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Thomas Matton, přichází Danijel Milićević.

82
    Nespokojenost domácích fandů se stále stupňuje. Canesin z pravé strany nacentroval k malému vápnu, kde se však Akpala musel předklonit a z takové pozice řádně nezakončil.

81
    Lukaku nevhodil aut vůbec dobře a pustil do protiútoku domácího hráče, který se až do koncovky neprobojoval.

80
    Zato útočná aktivita Gentu je stála menší, na čemž nic nezměnil ani poslední útok zakončený odpískáním ofsajdu.

79
    Hosté se s blížícím závěrem utkání stále více osmělují a jistojistě cítí šanci na nějaký ten bodový zisk.

77
    V sedmasedmdesáté minutě tu máme první zákrok Matze Selse, kterého střelou z necelých dvaceti metrů prověřil Berrier. Ten je na hřišti pouze pár minut, ale i tak toho stihl více než všichni jeho spoluhráči za celý zápas.

76
    Hostující nákop skončil pouze u Gershona, který ale naprosto zbytečně zakopl balón do autu a daroval tím hostům vhazování.