Chelsea – Anderlecht 3:0 (kon.) | Real Madrid – PSG 1:3 (kon.)
Real Madrid
1:3 (1:1)
Paris Saint-Germain
Pátek 15.04.2016, 17:00 • Colovray Sports Centre, Nyon • UEFA Youth League • Semifinále

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:59:16)

Fauly: 12:11.

Ve finálovém zápase se Paris Saint-Germain utká s londýnskou Chelsea, která v dnešním odpoledním zápase přehrála lehce Anderlecht 3:0.

Hráči PSG se radují z postupu do finále UEFA Youth League. Na druhé straně je obrovské zklamání. Real byl dnes více než vyrovnaným soupeřem, ale své šance neproměnil. První branku velmi nešťastně poslal za svého brankáře Hakimi. Mayoral však ještě v prvním poločase srovnal z pokutového kopu. Druhé polovině byla do 80. minuty velmi opatrná. Poté však začala jedna šance za druhou. Mayoral neproměnil velmi dobrou příležitost a z protiakce vstřelilo PSG rozdílový gól o který se postaral Kanga. V závěru už tekli madridským hráčům nervy a vše podtrhlo vyloučení Laza. V 90. minutě zpečetil výhru Pařížanů Augustin, který dělovkou poslal míč do pravého horního rohu.
    90+3.

90+3

90+3
    Pařížský kapitán Doucoure zajel příliš ostře do Febase a vidí ještě žlutou kartu.

90+2
    Do úniku se mohl ještě dostal Kanga, ale Luca Zidane po vzoru Manuela Neuera vyběhl až před vápno a překazil akci PSG.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
    90. Jean-Kevin AUGUSTIN - 1:3

90
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! Obránci Realu udělali velkou chybu v rozehrávce kterou trestá tvrdou střelou do pravého horního rohu JEAN-KEVIN AUGUSTIN a posouvá už svůj tým definitivně do finále.
    89. Červená karta po 2. žluté

89
    Lazo sestřelil unikajícího Nkukua a vidí dnešní druhou žlutou kartu a tím pádem i červenou a musí předčasně upustit trávník.

88
    Hráči Realu velmi spěchají. Sanchez se pokusil o přímou střelu z třiceti metrů, ale trefil jen bariéru za brankou.

87
    Volný přímý kop pro Real vybojoval ve středu pole Febas, který je faulován Bernedem.

86
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Oscar, přichází Rodríguez.
    85. Wilfried KANGA - 1:2

85
    Hodně prostoru nechali hráči Realu na levé straně Nkunkuvi, který se dostal velmi rychle až do vápna a tam předložil rozběhnutému střídajícímu hráči WILFRIEDEMU KANGOVI, který překonal střelou k tyči Zidaneho.

84
    V posledních minutách jsou mnohem aktivnější hráči Realu. Nyní zatáhl míč do vápna Oscar, který hledal ještě před brankou Mayorala. Descamps se vrhl po míči po hlavu a poslal ho ven z vápna. Nyní však potřebuje ošetření.