Rusko – Finsko 2:3 (kon.)
San Jose Sharks
5:2 (0:0, 0:1, 5:1) Stav série: 1:0
Nashville Predators
Sobota 30.04.2016, 04:30 • SAP Center, San Jose • Play-off NHL • Semifinále Z. konference

55:20
    Navíc je tady další komplikace pro Nashville! San Jose si totiž zahraje další přesilovou hru! Calle Järnkrök si odsedí dvě minuty za vysokou hůl!

40:50
    Bude se vylučovat! San Jose si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Ryan Johansen.

25:31
    San Jose dostává možnost na vyrovnání! Také Žraloci si totiž zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Nystrom.

22:45
    Bude se vylučovat! Další přesilovou hru si zahraje Nashville! Dvě minuty za podražení dostává Nieto! Matt Nieto se verdiktu rozhodčího diví.

10:52
    Uvidíme první přesilovou hru utkání! Hru v početní převaze si jako první vyzkoušejí hokejisté Nashvillu! Dvě minuty za podražení dostává Melker Karlsson!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 43. Hertl (Ward, Vlasic), 52. Ward (Donskoi, Burns), 56. Couture (Pavelski, Burns), 59. Couture (Spaling), 60. Wingels – 25. Fisher (Johansen, Ekholm), 59. Johansen (Josi, Wilson)

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Vlasic, Braun, Burns, Martin, Dillon, Polák – Hertl, Thornton (A), Pavelski (C) – Donskoi, Couture (A), Ward – Nieto, Marleau, Karlsson – Spaling, Tierney, Wingels
    Nashville Predators: Rinne (60. Hutton) – Weber (C), Josi, Ellis, Ekholm, Jackman, Bitetto – Järnkrök, Johansen, Neal (A) – Forsberg, Ribeiro, Nystrom – Wilson, Fisher (A), Arvidsson – Salomäki, Gaustad, Bass – Sissons

Rozhodčí: Watson, Kozari – Cormier, Miller

Diváci: 17 026