Bastia – Angers 1:0 (kon.) | Toulouse – Troyes 1:0 (kon.) | Bordeaux – Lorient 3:0 (kon.)
Nantes – Caen 1:2 (kon.) | GFC Ajaccio – PSG 0:4 (kon.) | Lille – Guingamp 0:0 (kon.)
Montpellier – Rennes 2:0 (kon.) | Nice – Saint-Étienne 2:0 (kon.) | Marseille – Remeš 1:0 (kon.)
Lyon – Monaco 6:1 (kon.)
SC Bastia
1:0 (1:0)
Angers SCO
Sobota 07.05.2016, 21:00 • Stade Armand Césari, Furiani • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 37. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:52:58)

Fauly: 17:15.

Je konec dnešního zápasu. Domácí Bastia poráží na svém stadionu Angers o jednu branku. O tu se postaral již v prvním poločase domácí kapitán Yannick Cahuzac. Ve druhém poločase byli lepším týmem hosté, kteří si vypracovali i penaltu, tu ale neproměnil Mangani. Ani další šance hosté neproměnili a tak je stav i po závěrečném hvizdu 1:0 pro Bastii.

90+3

90+2
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází François-Joseph Modesto, přichází Florian Marange.

90+2
    Po centrovaném míči se dostal do zakončení Ayité, který mohl rozhodnout, ale jeho pokus z prvního doteku končí mimo tři tyče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90
    V poslední minutě zápasu se dostal k míči na pravém kraji domácí Djiku. Zvedl míč do středu pole, poté však poslal míč znovu zpět na obránce a šetří čas.

89
    Se štěstím se dostal k míči ve vápně domácí Kamano. Míč přeskočil bránícího Angloula a domácí útočník mohl jít na brankáře. Rozhodl se ještě poslat míč na vápno, kde už ale bylo více hráčů hostů, kteří odvrátili míč z nebezpečné pozice.

88
    Ayité i Brandao jsou pokrytí ve vápně a do útoku tak mohou jít znovu hráči Angers, kteří nyní velmi spěchají s rozehrávkou.

87
    Mohlo být srovnáno. Míč za obranu dostal Yattara. Strádající útočník si zpracoval míč, ale z druhého doteku už nedokázal míč usměrnit do branky.

86
    Ani rohový kop hostům nepomohl. Míč se dostal jen k prvnímu bránícímu hráči domácího celku, který odvrátil míč z vápna.

85
    Benrahma přešel přes obránce a dostal se do pozice pro centr. Jeho pas však sráží na rohový kop Palmieri.

84
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Charles Diers.

83
    Domácí hráči kombinují na polovině hřiště a nepouštějí soupeře k míči. Výborně to nyní udělal Angoula, který odrazil míč o Palmieriho a vybojoval míč pro svůj tým.

82
    Do rychlého protiútoku se mohl dostat domácí Mostefa, který měl před sebou volnou dálnici, ale na poslední chvíli ho poslal na zem Traoré.

81
    Hosté mají zhruba deset minut, aby vstřelením branky dostali zápas do nerozhodného stavu a odvezli si z Bastie alespoň bod.

79
    Střídající Brandao dostal výbornou přihrávku na hruď. Domácí útočník chtěl ještě poslat míč na nabíhajícího Kamana, ale je pískán ofsajd Brandaa.

78
    Rohový kop hostů končí pro faul už v samém počátku, když Traoré zboural Mostefu a ten se těžce zvedá z trávníku.