Austria – Admira 3:1 (kon.) | Salzburg – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Rheindorf Altach – Wolfsberger 1:1 (kon.)
Ried – Grödig 2:0 (kon.)
SC Rheindorf Altach
1:1 (0:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 07.05.2016, 18:30 • Stadion Schnabelholz • Rakouská Bundesliga • 34. kolo

Všem přeji pěkný zbytek dnešního večera. (20:31:45)

Nejlepší hráči utkání:

SC Altach – záložník Philipp Netzer, známka 7,5.

Wolfsberger AC – obránce Joachim Standfest, známka 8,1.

Tak to byl závěr! Nudnou první část nahradila velmi plodná druhá půle, kde jsme viděli červenou kartu i vyrovnání v oslabení 4 minuty po dvanácté. Nutno podotknout, že remíza je naprosto zasloužená. Domácí si nechali v posledních sekundách uniknout jak vítězství tak definitivní záchranu v ligové soutěži.

90+5
    90+4. STANDFEST - 1:1

90+4
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    Hosté i v 10 za pomoci brankáře Koflera v "hokejové" power – play nakonec JOACHIMEM STANDFESTEM vyrovnávají na 1:1!
    90+3. Červená karta

90+3
    Michael Söllbauer za oplácení (strčení) rovnou červená karta!