Inter – Empoli 2:1 (kon.) | Bologna – AC Milán 0:1 (kon.)
Inter Milán
2:1 (2:1)
Empoli FC
Sobota 07.05.2016, 18:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 37. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (20:01:24)

Fauly: 17:10.

Je konec dnešního zápasu! Vše podstatné se událo již v prvním poločase, kdy se nejdříve dostal Inter do vedení po dělovce Icardiho. V závěru poločase vyrovnal Pucciarelli, aby dvě minuty na to mohl utkání rozhodnout Ivan Perišič pohotovou dorážkou. Ve druhém poločasu měli hráči Empoli tlak, ale vyrovnání z toho nakonec nebylo a tak všechny body zůstávají v Miláně.

90+4

90+4
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišič, přichází Gary Medel.
    90+3. Neuznaná branka hostů

90+3
    Hosté vstřelili branku! Maccarone však byl v době přihrávky v metrovém ofsajdu a tak stále vede domácí Inter.

90+2
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90+1
    Tři na tři to nyní měli hráči Interu. Perišič však zastavil celou situaci a poté už našel jen Edera v ofsajdovém postavení.

90
    V poslední minutě se dostal ke střele Biabiaby, který z hranice vápna však našel jen diváky na tribuně za brankou.

89
    Domácí s přehledem kontrolují konec zápasu, když kombinují na polovině soupeře. Nyní se dostal do ofsajdu Perišič, který poté vztekle zakopl míč a dostává také žlutou kartu.

88
    Domácí brankář Handanovič příliš čekal s rozehrávkou a dostává za to od rozhodčího žlutou kartu.

87
    Velmi špatně rozehrál domácí Miranda, který poslal míč přesně na kopačku Saponara. Ten však situaci úplně nevyužil a posílá míč jen do kombinace.

86
    Perišič si navedl míč k rohovému praporku, míč mu sebral ve skluzu Rui, ale rozhodčí píská faul hráče Interu.

85
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Raffaele Maiello.

84
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Marco Zambelli, přichází Luca Bittante.

82
    Eder si obhodil protihráče na třiceti metrech obrany, ale poté už mu míč utekl ke stoperům, kteří míč velmi rychle odpravili z vápna.

81
    Posledních zhruba deset minut pro hostující hráče, aby vstřelenou brankou dosáhli remízového stavu a odvezli s z dnešního zápasu alespoň bod.

80
    Hráči Empoli již hrají v obraně na riziko. Nyní toho mohl využít domácí Perišič, který však nepřešel přes jediného obránce na pravé straně a přichází o míč.