Č. Budějovice – Zlín 2:1 (kon.) | Plzeň – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Jablonec – Opava 1:0 (kon.)
Slavia – Pardubice 2:0 (kon.) | Ostrava – Olomouc 2:2 (kon.) | Brno – Sparta 0:0 (kon.)
Teplice – Jihlava 3:1 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Karviná – Příbram 3:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:2 (0:0)
SK Sigma Olomouc
Sobota 07.05.2016, 11:00 • Stadion Bazaly • Celostátní liga staršího dorostu • 31. kolo

90
    Konec zápasu. (13:06:12)

86
    Střídání hostů. Z hrací plochy odstupuje Látal, na hřiště přichází Vasiljev.

78
    Baník právě vstřelil branku!
    Ze značky pokutového kopu se prosazuje kapitán domácích Jakub Malý!

77
    Penalta pro Baník!

75
    Střídání hostů. Ze hřiště odchází Zifčák , jeho místo zaujme Vychodil.

73
    Krásnou brankou se prezentuje domácí Ondřej Chvěja. Na jeho trestný kop z dvaceti metrů neměl Gröger nárok!

68
    Střídání u domácích. Dnešní zápas skončil pro Domitera, kteréhop nahrazuje Mládek.

66
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Po rohovém kopu se domácí obrana nedohodla s brankářem a pro Látala už bylo snadné míč uklidit za záda Virece.

62
    Střídá také Sigma, Ze hřiště odchází Brázdil a Schlimbach, zahrají si Ambrozek a Voleský.

60
    Dvojité střídání domácích. Z hrací plochy odstupují Freit a Bolf, na hřiště přícházejí Hejl a Holešinský.

58
    Střelcem branky je Jiří Schlimbach, který tak napravuje své penaltové selhání.

57
    Žlutou kartou potrestán domácí kapitán Jakub Malý.

52
    Míč na značku pokutového kopu si položil Jiří Schlimbach ovšem nastřelil pouze tyčku domácí svatyně, stav je tedy stále 0:0.

51
    Penalta pro Sigmu!

46

První půle nebyla pro oko diváka příliš záživná. Míč na kopačkách měl po většinu poločasu domácí Baník, výraznější šanci jsme přesto nezaznamenali. Druhá půle nám snad přinese daleko více moderního fotbalu!

45

35
    Sledujeme fotbal bez výraznějších šancí, hraje se převážně na středu hřiště, oba brankáři jsou zatím bez práce.