Salzburg – Wolfsberger 1:0 (kon.) | Rheindorf Altach – Ried 0:0 (kon.) | Austria – Sturm Graz 3:0 (kon.)
Admira – Rapid 1:3 (kon.) | Mattersburg – Grödig 2:3 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
2:3 (0:1)
SV Grödig
Neděle 15.05.2016, 17:30 • Pappelstadion • Rakouská Bundesliga • 36. kolo
    SV Grödig se rozloučil s Tipico Bundesligou výhrou nad Mattersburgem.

Ode mne je to pro tuto sezónu vše. Těším se na vás na začátku příštího ročníku Tipico Bundesligy. Na shledanou! (19:26:03)

Držení míče: 49 % : 51 %
    Střely na branku: 7:5
    Střely mimo: 5:4
    Rohy: 4:4
    Ofsajdy: 2:1
    Fauly: 17:9

Poslední utkání Tipico Bundesligy je za námi. V dnešním zápase nakonec vítězí SV Grödig nad Mattersburgem 3:2 a loučí se tak s nejvyšší ligou výhrou. Domácí sice dokázali v závěru utkání vyrovnat, ale v 90. minutě přišla druhá penalta v zápase, která rozhodla. Mattersburg to ale tolik mrzet nemusí. Nejvyšší ligu si totiž na příští rok zajistili již v minulém kole.

90+2

90+2
    Po velkém závaru v pokutovém území se nikdo z domácích útočníku nedostal k míči.

90+1
    Útočný faul domácích a hosté tak ušetří cenné vteřiny.
    90. DJURIĆ - 2:3

90
    Grödig právě vstřelil branku!
    SANDRO DJURIĆ s přehledem pokutový kop proměnil a poslal svůj tým do vedení.
    90. Velmi přísná penalta.

90
    Byla nařízena další penalta. Možná až moc přísná, ale to na tom nic nemění. Kainz byl faulován Franem.

89
    Akce domácích skončila ofsajdem Frana. Hráčům už moc času nezbývá.

88
    Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Goiginger, přichází Grubeck.

87
    Ani jejich další útočné snažení neslavilo úspěch a k míči se tak dostávají opět domácí hráči.

86
    Útok hostů končí nepřesným pasem do rukavic Böcksöra.

85
    Máme pět minut do konce utkání a skóre je srovnáno. Podaří se ještě někomu strhnout vítězství na svou stranu?

84
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! PATRICK BÜRGER se stává hrdinou Mattersburgu. Znova se dokázal prosadit z centu, který mu tentokrát připravil Höller. Schlager byl znova bez šance.

83
    Djurić tvrdě zajel do soupeře a vysloužil si tak žlutou kartu.

82
    Útočný faul hostů přisuzuje míč znova domácím. Ti tak mají šanci hnát se za vyrovnáním.