Salzburg – Wolfsberger 1:0 (kon.) | Rheindorf Altach – Ried 0:0 (kon.) | Austria – Sturm Graz 3:0 (kon.)
Admira – Rapid 1:3 (kon.) | Mattersburg – Grödig 2:3 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
1:0 (0:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Neděle 15.05.2016, 17:30 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakouská Bundesliga • 36. kolo

Domácí hráči potvrdili roli favorita, vyhráli o jednu branku. Gól padl až v 57. minutě. Děkuji za pozornost a přeji pěkný den. (19:25:25)

90+3

90+2
    K vidění není mnoho zajímavých fotbalových momentů.

90
    Ještě jeden volný kop pro domácí celek.

89
    Probíhají poslední minuty zápasu, domácí fotbalisté vedou o jednu branku.

88
    Závěr zápasu přináší klidný fotbal. Domácí mužstvo kontroluje hru.

87
    Žlutou kartu dostává Tschernegg (Wolfsberger AC). První karta v tomto zápase, dostává ji hráč hostů.

85
    Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Palla, přichází Trdina.

84
    Domácí dál pokračují v aktivní hře, nyní Lazaro minul branku hostujícího celku.

83
    V posledních deseti minutách zápasu je k vidění větší množství nepřesností, a tak si hráči musí vypomáhat nedovolenými zákroky.

81
    Domácí Lazaro rozehrával rohový kop, po kterém se do zakončení dostal Oberlin. Jeho rána však minula branku.

80
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Reyna, přichází Oberlin.

77
    Wolfsberger rozehrává volný kop, míč do hry uvede Standfest .

74
    K zakončení se dostal Minamino, jehož rána však branku minula.

74
    Lazaro rozehraje rohový kop domácího týmu.

73
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Keïta, přichází Schlager.
    72.

72
    Proti střele hostů ze střední vzdálenosti dokázal celkem pohodlně zasáhnout brankář Stankovic. Akci předcházel rohový kop.

70
    Laimer v dobré střelecké pozici branku trefit nedokázal, mohl ještě zkusit přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení.

Jan Prošek

Branky: 57. Lazaro

Karty:   87. Tschernegg (WAC)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 10:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:12.
    FC Red Bull Salzburg: Stankovic – Schmitz, Upamecano, Ćaleta-Car, Keïta, Lazaro, Reyna, Minamino, Lainer (C), Laimer, Yasin Pehlivan
    Náhradníci: Walke – Paulo Miranda, Schwegler, Berisha, Mukhtar, Oberlin, Schlager

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Palla, Baldauf, Philip Hellquist, Rabitsch, Seidl, Tschernegg, Wernitznig, Standfest, Sollbauer (C), Issiaka Ouédraogo
    Náhradníci: Dobnik – Weber, Silvio, Hüttenbrenner, Trdina, Berger, Putsche