Salzburg – Wolfsberger 1:0 (kon.) | Rheindorf Altach – Ried 0:0 (kon.) | Austria – Sturm Graz 3:0 (kon.)
Admira – Rapid 1:3 (kon.) | Mattersburg – Grödig 2:3 (kon.)
FK Austria Vídeň
3:0 (0:0)
SK Sturm Graz
Neděle 15.05.2016, 17:30 • Franz Horr Stadion, Wiedeń • Rakouská Bundesliga • 36. kolo

Přeji všem hezký zbytek nedělního večera. (19:35:36)

Nejlepší hráči utkání:

Austria Vídeň – záložník Raphael Holzhauser, známka 9,0.

Sturm Graz – obránce Lukas Spendlhofer, známka 7,7.

Po vyloučení Potzmanna se Sturm skvěle bránil 85 minut občas šel i do brejku, nicméně posledních 7 minut hry i s nastavením byla totální smršť Austrie a porážka o tři góly je tak velmi drsná pro Sturm. Sturm se pomalu může připravovat na další sezónu, zatím co Austrie bude pilovat tým na Evropskou ligu, kde ji uvidíme díky třetímu místu. Samozřejmě budou chtít "fialový" potrávit pořádně Rapid a hlavně Sazburg v boji o titul 2016 – 17.

90+4
    90+3. HOLZHAUSER - 3:0

90+3
    Austria právě vstřelila branku!
    A třetí hřebík do rakve Sturmu zasazuje RAPHAEL HOLZHAUSER – 3:0!

90+2
    Rosenberger na pár sekund vystřídá Spendlhogfera.

90+1
    Bek Vance Sikov nahradí střelce druhé branky Kayodeho.

90+1
    I Kayode předvedl striptýz a dostává stejnou odměnu jako před ním Friesenbichler.
    90. KAYODE - 2:0

90
    Tak tohle bylo něco! Skvělá individuální akce Roie Kehata, perfektní přihrávka už to vypadalo, že s Kayode zamotal s míčem, ale OLERANWAJU KAYODE to provedl lišácky a zavěsil na 2.0!

86
    Kevin Friesenbichler oslavil branku svlečením dresu tak na jeho kontě přistane žlutá karta.
    85. FRIESENBICHLER - 1:0

85
    Tak na počtvrté to vyšlo – a trefil se náhradník KEVIN FRIESENBICHLER – 1:0! Stačilo mu na to 7 minut na hřišti.

82
    Hostující Dobras pálí nad.

81
    Branka Kayodeho nebyla uznána pro Ofsajd.
    81

78
    Alexandera Grünwalda nahradí útočník Kevin Friesenbichler.

Rostislav Králik

Branky: 85. Friesenbichler, 90. Kayode, 90+3. Holzhauser

Karty:   25. Vukojevic (AUV), 44. Windibichler (AUV), 70. Grünwald (AUV), 86. Friesenbichler (AUV), 90+1. Kayode (AUV) – 22. Potzmann (STG), 45+1. Avdivaj (STG), 45+1. Kayhan (STG), 70. Kamavuaka (STG)   43. Potzmann (STG)

Neproměněná penalta: 45+2. Gorgon (AUV), brankář Esser zneškodnil

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 11:13. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 8:2. Fauly: 16:15.
    FK Austria Vídeň: Pentz – Martschinko, Rotpüller, Windbichler, De Paula – Vukojevic (66. Kehat), Holzhauser – Gorgon, Grünwald (78.Friesenbichler), Venuto – Kayode (90+1. Sikov). Trenér: Fink.
    Náhradníci: Casali – Sikov, Koch, Kehat, Meilinger, Salamon, Friesenbichler.

SK Sturm Graz: Esser – Potzmann, Spendlhofer (90+2. Rosenberger), Avlonitis, Kayhan – Kamavuaka – Schick, Stankovic (76, Gruber), Horvath (65. Dobras), Avdijaj – Edomwonyi. Trenér: Foda.
    Náhradníci: Gratzei – Rosenberger, Lovric, Dobras, Jeggo, Gruber, Offenbacher.