Graafschap – Maastricht 2:1 (kon.) | Breda – FC Eindhoven 2:0 (kon.) | Venlo – GA Eagles 2:2 (kon.)
Willem II – Almere 5:2 (kon.)
VVV Venlo
2:2 (2:1)
Go Ahead Eagles
Pondělí 16.05.2016, 14:30 • Seacon Stadion, Venlo • Nizozemská Eredivisie • Baráž o udržení
    90+4. Randy WOLTERS - 2:2

90+4
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto, Venlu sezóna končí! RANDY WOLTERS, bývalý to hráč VVV, dostal parádní únikovou přihrávku a od půlící čáry běžel sám na Deckerse, kterého přelstil přízemní střelou ze sedmnácti metrů.
    43. Gianluca NIJHOLT - 2:1

43
    Venlo právě vstřelilo branku!
    Tak to je skvělý závěr první půle pro Venlo! Krátce po rohu utekl po pravé straně Opoku, jenž přesně nacentroval na hlavu GIANLUCY NIJHOLTA a ten nedal Zwarthoedovi žádnou šanci zakročit.
    40. Ralf SEUNTJENS - 1:1

40
    Pět minut před koncem poločasu je vyrovnáno! Míč si na penaltový puntík postavil RALF SEUNTJENS a tvrdou ranou k levé tyči Zwarthoedovy branky upravil skóre na 1:1.
    12. Leon de KOGEL - 0:1

12
    Hosté jdou ve dvanácté minutě do vedení a výrazně se přibližují postupu do další fáze baráže! Sevinç po standardní situaci Eagles odehrál balón jen pár metrů před sebe, k míči se dostal LEON DE KOGEL a parádním volejem ze čtrnácti metrů otevřel skóre utkání.