Dukla Praha – Jihlava 2:5 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:2 (kon.) | Teplice – Brno 2:0 (kon.)
Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 3:3 (kon.)
FK Třinec
4:0 (1:0)
SK Slavia Praha
Neděle 22.05.2016, 13:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • Juniorská liga • 33. kolo

84
    Zraněného Samiece, který má na hlavě tržnou ránu, nahradil na poslední minuty Marcel Stříž.

77
    Po úspěšném zákroku opouští hřiště brankář Slavie Přibyl. Poslední minuty odchytá v bráně Pražanů Marek Danko. Střídali také domácí, Žyla vyměnil střelce druhé branky Augustiniho.

70
    Před závěrečnou dvacetiminutovkou došlo k hromadnému střídání v domácím týmu. Hřiště opustili Foitzik, Martynek a Nimely a místo nich nastoupili Lanc, Jaworski a Králíček. Střídala také Slavia, Vávru zastoupil Písačka.

64
    Na třetí gól reaguje hostující lavička střídáním, Schulze nahradil Heřman.

46
    Se startem druhého poločasu došlo k jedné změně v sestavě Slavie, když Daniela Krejdla nahradil Ondřej Pek.