Chrudim – Domažlice 6:0 (kon.) | Vltavín – Převýšov 4:3 (kon.) | Union 2013 – Štěchovice 0:0 (zruš.)
Králův Dvůr – Kolín 2:1 (kon.) | Tachov – Žižkov 1:6 (kon.) | Benešov – Jirny 0:2 (kon.)
Benátky n/J – Táborsko akademie 2:1 (kon.) | Brozany – Most 7:1 (kon.) | Zápy – Písek 2:0 (kon.)
FK Benešov
0:2 (0:0)
SK Viktorie Jirny
Sobota 18.06.2016, 17:00 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 34. kolo

Z posledního utkání ČFL se s Vámi loučí Marek Otava, díky za pozornost a v příští sezóně zase na počtenou. (19:07:51)

Tak SK Viktorie Jirny to nakonec dokázaly. Ve druhém poločase se pískala penalta pro jejich celek a hosté šli do vedení, které ještě po dvou minutách navýšil Dubský. V 58. minutě se ale nechal vyloučit Kejha a Jirny šly do deseti. Benešov se tak ještě pokoušel zdramatizovat utkání, ale proti zataženému soupeři se mu to příliš nedařilo. SK Jirny tak zvítězily a tři body do tabulky znamenají, že sice vyhrály ČFL, nicméně nedostaly licenci, a tak do druhé ligy nepostupují.

90

90
    Střídání Viktorie Jirny. Odešel Vandas, na poslední minuty přišel Awuku.

89
    Poštuchování ve vápně hostů ukončil rozhodčí žlutými tresty. Kartu dostal jak domácí Zákostelský, tak i obránce Jiren Škorvánek.

88
    Melechovský teď přesprintoval nového hráče na hřišti Melichara a šel sám na gólmana, kterého však střelou po zemi nepřekonal.

87
    Střídání domácích. Odešel Vrňák, přišel Jakub Melichar.

86
    Čapek se odhodlal k velkému sólu, nicméně žádný rozruch s ním nezpůsobil, jelikož se zahnal s balónem až do autu.

85
    Skopec přišlápl protihráče a dostal žlutou kartu.

84
    Centr šel přímo do brány a tam úřaduje Fendrich, který výhozem rychle rozehrál.

83
    A pro změnu domácí rozehráli rychlou akci, po které se píská rohový kop pro Benešov.

82
    Dlouhý centr všechny přeletěl a skončil v zámezí.

81
    A hosté teď vybojovali rohový kop.

80
    Vopat centroval z pravé strany, ale přímo do náruče připraveného gólmana Jiren.

78
    A nyní rohový kop pro Benešov.

78
    Střídání domácích. Odešel Šumský, přišel záložník Farkaš.

76
    Laštovka centroval do vápna, ale pro letící míč si v pohodě došel brankář Fendrich.