Cracovia – Žilina 1:2 (kon.) | Myjava – Zlín 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Znojmo 2:3 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Druhá vlastní branka v podání Znojma. Centr Patrika Švantnera usměrnil do své branky JAKUB POKORNÝ.

82
    Velkou šanci na snížení měl Jakub Pešek, ale z voleje trefil pouze postaveného brankáře Znojma.

80
    Za tvrdý faul dostal žlutou kartu Michal Řezáč.

73
    Nechybělo mnoho a na světě byl druhý vlastní gól Znojma. Centr Tomka si málem srazil jeden ze Znojemských do své branky.

56
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Čermák, přichází Tomek.

50
    Přečíslení tři na dva Dynamo nevyřešilo gólem. Střelu Mazana Doleček vyrazil a k dorážce se Kadula nedostal.
    47. Kubilay YILMAZ - 1:3

47
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojmo se již dostává do dvoubrankového vedení, přesnou střelou se trefil KUBILAY YILMAZ.
    45. Bronislav STÁŇA - 1:2

45
    Po hezké akci Znojmo otáčí vývoj zápasu. První ostrou střelu ještě Hajdušek vyrazil, při dorážce BRONISLAVA STÁŇA už byl bezmocný.
    36. Dominik URBANČOK - 1:1

36
    Po chybě v obraně Dynama srovnává stav utkání na 1:1 DOMINIK URBANČOK.

34
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Benát, přichází Čavoš.

32
    Slovák Mazan hlavičkoval těsně nad!

14
    Do gólovky se hnal znojemský Bogner, na poslední chvíli mu střelu zblokoval skvělým skluzem mladík Frnoch.
    3. Radek MEZLÍK - 1:0

3
    Kuriózní brankou se Dynamo dostává do vedení. Mazanův centr z pravé strany chtěl RADEK MEZLÍK sklepnout pro brankáře Dolečka, jenže ten na míč nedosáhl.

Filip Kortus

Branky: 3. Mezlík (vla.), 90. Pokorný (vla.) – 36. Urbančok, 45. Stáňa, 47. Yilmaz

Karty:   80. Řezáč (CEB)

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Hajdušek – Klesa, Frnoch, Šourek, Funda – Hála, Benát (34. Čavoš) – Mazan, Čermák, Wermke – Černý. 2. poločas: Coufal – Řezáč, Hric, Havel, Vaněk – Pešek, , Čermák (56. Tomek), Čavoš, Kadula, Mazan – Švantner.
    Náhradníci: Coufal – Švantner, Havel, Hric, Řezáč, Tomek, Pešek, Vaněk, Čavoš, Kadula, Kalod.

1. SC Znojmo FK: 1. poločas: Doleček – Chereda, Mezlík, Vavřík, Garčic, Bogner, Stáňa, Ledecký, Machalík, Demeter, Urbančok. 2. poločas: Maťašovský – Helísek, Odehnal, Pokorný, Nehyba. Jeřábek, Njire, Nepožitek, Šumbera, Holub, Yilmaz.

Rozhodčí: Benedikt