Dukla Praha – Vlašim 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Sokolov 1:1 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 4:4 (kon.)
Vlašim – Liberec jun. 4:0 (kon.) | Zabrze – Třinec 2:0 (kon.) | Pardubice – Poprad 2:3 (kon.)
Hr. Králové – Žižkov 1:1 (kon.) | Zlín – Radomiak 4:1 (kon.) | Piast Gliwice – Olomouc 2:1 (kon.)
Ostrava – AEK Atény 0:1 (kon.) | Znojmo – Skalica 2:0 (kon.)
FC Zlín
4:1 (3:1)
Radomiak Radom
Středa 06.07.2016, 17:00 • Luhačovice (neutrální území) • Přípravný zápas

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou! (20:46:18)

Zlín nakonec vítězí jednoznačně 4:1, nutno však podotknout, že tři branky dal po fatálním zaváhání brankáře soupeře.

90

89
    Aut pro domácí na úrovni vápna.

87
    Domácí drží míč na svých kopačkách a kontrolují hru.

85
    Volný kop Radomiaku něco za polovinou hřiště.

83
    Tentokrát je zde rohový kop pro domácí. Tempo duelu opadlo, hraje se velmi klidně.

81
    Po němž následuje další kop od rohového praporku.

80
    Cupriak zakončoval zblízka centrovaný míč, Dostál jej ale vytlačil na roh.

78
    Autové vhazování získalo Radomu útočnou polovinu.

76
    Rychlá kombinace Radomiaku skončila drobnou nepřesností.
    74. Tomáš POZNAR - 4:1

74
    Zlín právě vstřelil branku!
    To je dosti komická situace. Někdo ze členů realizačního týmu Zlína zakřičel při rozehrávce Szadyho, že udělá chybu. Ten ji skutečně udělal a namazal TOMÁŠI POZNAROVI, jenž bez potíží zavěsil.

72
    Poznar si zpracoval ve vápně dlouhý míč, ke střele se už ale nedostal.

70
    Po něm zakončoval na zadní tyči Bačo, jenž o kousek přestřelil svatyni Szadyho.

69
    Hnaníček svým vedením míče podél lajny nakonec vybojoval další rohový kop pro ševce.

68
    Žlutou kartu dostává Josef Hnaníček (FC Fastav Zlín).

67
    A další, tentokrát z druhé strany.

66
    Roh pro domácí.

Jakub Kudláč

Branky: 6. Vukadinovič, 7. Štípek, 38. Vukadinovič, 74. Poznar – 13. Leandro (pen.)

Karty:   68. Hnaníček (ZLN)

FC Zlín: Sestava 1. poločas: Holý – Kopečný, Malý, Hájek, Hubáček – Bartolomeu, Holík, Živulič, Štípek – Vukadinovič, Chwaszcz (30. Poznar)
    Sestava 2. poločas: Dostál – Pazdera, Jugas, Bačo, Matejov – Mlýnek, Masař, Motal, Hnaníček – Poznar, Vukadinovič

Náhradníci: Dostál – Masař, Poznar, Mlýnek, Motal, Matějov, Pazdera, Hnaníček, Jugas, Bačo

Radomiak Radom: Szady – Spychała, Grudniewski, Kościelny, Sulkowski, Kwiek (Puton W. 72'), Agu, Gawron (65' Filipowicz), Stanisławski (60' Cupriak), Leandro, Jakubov (Brągiel 76')
    Náhradníci: Banasiak – Janik, Kucharski, Cupriak, Puton, Filiponicz, Stružka, Gilewski, Zakrzewski