Podbeskidzie – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Chrobry – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Opava – Mohelnice 5:0 (kon.)
Zlín – Třinec 1:1 (kon.) | Duisburg – Jihlava 2:1 (kon.) | Teplice – Táborsko akademie 9:0 (kon.)
Písek – Znojmo 0:2 (kon.) | Jablonec – Kaiserslautern 0:0 (zruš.) | Vlašim – Benešov 4:0 (kon.)
Jablonec – Uzbekistán 0:0 (zruš.) | Bielefeld – Příbram 4:0 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
4:0 (2:0)
FK Benešov
Středa 13.07.2016, 18:00 • Kollárova ulice, Vlašim • Přípravný zápas

FC Sellier & Bellot Vlašim potvrdil roli favorita a na domácím hřišti vyhrál nad Benešovem 4:0. Skóre otevřel ve 14. minutě Vyhnal, následně se prosadil na konci prvního poločasu Nečas. V 60. minutě na 3:0 upravil Liener a o čtyři minuty později uzavřel skóre Jícha. (20:09:54)

90+0

64
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Čtvrtou branku domácího celku dává JÍCHA.

60
    Domácí tým potvrzuje roli favorita a přidává třetí branky. Nyní rozvlnil síť soupeře LIENER.

46

Po prvním poločase vedou domácí fotbalisté o dvě branky. Jsou aktivnější a potvrzují roli favorita.

45+0

42
    Před koncem prvního poločasu se dostávají domácí do vedení o dvě branky. Prosazuje se Nečas.

14
    Domácí tým se dostává po necelé čtvrthodině hry do vedení, prosazuje se VYHNAL, který dokázal míč dostat do sítě Benešova.

1

Zápas za malý moment začne.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek všem fanynkám a fanouškům fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Sellier & Bellot Vlašim a SK Benešov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.