Podbeskidzie – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Chrobry – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Opava – Mohelnice 5:0 (kon.)
Zlín – Třinec 1:1 (kon.) | Duisburg – Jihlava 2:1 (kon.) | Teplice – Táborsko akademie 9:0 (kon.)
Písek – Znojmo 0:2 (kon.) | Jablonec – Kaiserslautern 0:0 (zruš.) | Vlašim – Benešov 4:0 (kon.)
Jablonec – Uzbekistán 0:0 (zruš.) | Bielefeld – Příbram 4:0 (kon.)
DSC Arminia Bielefeld
4:0 (2:0)
FK Příbram
Středa 13.07.2016, 18:15 • Bischofshofen • Přípravný zápas

Hlavní rozhodčí naposledy foukl do píšťalky a ukončil přátelské utkání, ve kterém Příbram podlehla německému Bielefeldu v poměru 0:4. Svěřenci Martina Pultpita tak pokračují ve špatných výsledcích, když si z šestého přípravného duelu odnáší už pátou porážku. (19:59:05)

90

90
    Další centr do pokutového území tentokrát putoval po zemi, jenže příbramský útočník v nadějné pozici vůbec nezakončil.

89
    Po faulu na levé straně přilétl před branku Bielefeldu vysoký míč, který si ze vzduchu stáhl Nikolai Rehnen.

87
    A znovu tato situace, svěřencům Martina Pulpita se dnes v útočné fázi vůbec nedaří.

85
    Ani rozehrávka z půlky hřiště Příbrami šanci nepřinesla, přihrávka do opuštěných míst došla až k brankáři Rehnenovi.

84
    Prudký centr do vápna ale obránci Arminie tradičně odhlavičkovali do bezpečného prostoru.

83
    Na útočný výlet se vydala také Příbram, která po faulu na Peltiera rozehrává standardní situaci z pravého konce hřiště.

81
    Žlutou kartu dostává (1.FK Příbram).
    81. Christoph HEMLEIN - 4:0

81
    Bielefeld právě vstřelil branku!
    Německý celek přidává čtvrtou branku! CHRISTOPH HEMLEIN si počkal na přihrávku z levé strany a šťastnou střelou o zem poslal míč obloučkem pár milimetrů pod horní tyč.

80
    Jeden z mnoha nepřesných a přetažených nákopů ze středu hřiště končí až na kopačkách značně potetovaného Milana Švengera.

79
    Hra se v posledních minutách trošku uklidnila. Arminia ve druhé půli tak velkou převahu už nemá, ale svůj náskok si přesto lehce hlídá.

76
    Hemleinův dlouhý pas z hloubi hřiště sice směřoval k pokutovému území, ale u něj nebyl ani jeden jeho spoluhráč.

74
    David Ulm na pravé straně zakombinoval s Dickem, jenže krátký centr do vápna směřoval taktéž do ofsajdu.

73
    Standardní situace německého celku Švengera nevystrašila, balón letěl výrazně mimo.

72
    Lester Peltier fauloval ve vzdušném souboji, míč pro Bielefeld.

70
    Arminia roztáhla hru na levou stranu, ze které však přilétl hodně špatný centr, po kterém rozehrává Švenger.

69
    Ten nyní vyřešil asi největší příbramskou šanci, která přišla po rychlé akci a Peltierově střele z hranice šestnáctky.

Michal Břuchanský

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 10. Voglsammer, 29. Prietl, 50. Klos, 81. Hemlein

Karty:   42. Pilík (PRI), 48. Januška (PRI)

DSC Arminia Bielefeld: Davari (60. Rehnen) – Lang (60. Dick), Behrendt (60. Hornig), Börner (60. Salger), Schuppan – Görlitz (60. Hemlein), Prietl (60. Junglas), Holota (60. Schütz), Nöthe (60. Hartherz) – Voglsammer (60. Ulm), Klos (60. Brinkmann).
    FK Příbram:
    1. poločas: Švenger – Divíšek, Wodecki, Krameš, Pilík, Moravec, Majtán, Rezek, Chaluš, Ferrara, Mareš.
    2. Poločas: Švenger – Karaklajič, Kvída, Pecháček, Bouranene, Tregler, Januška, Laňka, Brandner, Peltier.