Sokolov – Mar. Lázně 7:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.) | Štěchovice – Ústí n. L. 0:4 (kon.)
Pardubice – Dobrovice 2:0 (kon.) | Žižkov – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Podbeskidzie – Třinec 1:1 (kon.)
Newport County AFC – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Opava – Zlínsko 6:3 (kon.) | Jablonec – Everton 0:1 (kon.)
Cottbus – Teplice 1:2 (kon.) | Havířov – Vítkovice 0:8 (kon.) | Karviná – Lvov 1:3 (kon.)
Olomouc – Katowice 2:0 (kon.) | Trnava B – Znojmo 0:4 (kon.) | Puskás Akadémia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Başakşehir – Jihlava 0:2 (kon.)
FK Baník Sokolov
7:0 (2:0)
FC Viktoria Mariánské Lázně
Sobota 16.07.2016, 10:15 • Hřiště Františkovy Lázně, Františkovy Lázně • Přípravný zápas

To je z mé strany vše. Z Františkových Lázní vám přeji krásný zbytek sobotního dne, na počtenou. (11:54:32)

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byl podle předpokladů jasně lepší sokolovský celek, který nakonec porazil divizního nováčka z Mariánských Lázní vysoko 7:0. Blýskl se především Jakub Dvořák, který během patnácti minut vstřelil tři branky.

90

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Tak sokolovský celek přidává přeci jen ještě jednu branku. Po centru propadl míč na hranici malého vápna, kde se k hlavičce dostal ONDŘEJ ŠEVČÍK, který se štěstím překonal brankáře.

88
    Nyní ale rychlá akce Baníku skončila útočným faulem.

87
    Sokolovští hráči se neustále tlačí dopředu a snaží se přidat ještě jednu branku.

85
    Po delší době zahrozili také hráči Mariánských Lázní, kteří se prodrali do vápna Baníku, ale do zakončení už nikoliv.

83
    Tak dočkáme, protože JAKUB DVOŘÁK právě zkompletoval hattrick. Sokolovský hráč využil dobré práce svého spoluhráče, který vyřadil ze hry brankáře, a Dvořák poslal míč do prázdné branky.

81
    Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.

79
    Po centru z levé strany si na míč naskočil nikým nehlídaný JAKUB DVOŘÁK, který pohodlně překonal brankáře a zvýšil vedení svého celku.

77
    Další kombinaci Baníku ukončil pomezní rozhodčí, podle kterého byl aktivní Strada v ofsajdu.

76
    Nyní se ale divizní celek dopředu vydal, ale akce dlouho netrvala a u míče už jsou opět Sokolováci.

74
    Baníkovci jsou u míče a kombinují na polovině svého protivníka, který už rezignoval na útočné výpady.

72
    Po dobrém centru se k míči dral Medveděv, ale nakonec mu pár čísel scházelo a nezakončil.

71
    Po rohu se jeden ze sokolovských hráčů dostal do zakončení, ale hlavičce pár decimetrů scházelo.

71
    Po zblokované střele je tu další rohový kop pro Sokolov.

70
    Rohový kop pro Sokolov.

68
    K míči se postavil JAKUB DVOŘÁK, který poslal brankáře na druhou stranu a sokolovský celek jde tedy do vedení 4:0!

Jakub Kopřiva

Branky: 25. Bezdička, 27. Blažek, 48. Strada, 68. Dvořák (pen.), 79. Dvořák, 83. Dvořák, 89. Ševčík

FK Baník Sokolov: 1. poločas: Chára – Blažek, Ševčík, Čihák, Klusák – Mejdr, Vrtělka, Machek – Boček – Bezdička, Dvořák II
    2. poločas: Chára – Blažek, Ševčík, Čihák, Klusák – Strada, Vokáč, Krlička – Medveděv – Bezdička (67. Dvořák II.), Provod