Sokolov – Mar. Lázně 7:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.) | Štěchovice – Ústí n. L. 0:4 (kon.)
Pardubice – Dobrovice 2:0 (kon.) | Žižkov – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Podbeskidzie – Třinec 1:1 (kon.)
Newport County AFC – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Opava – Zlínsko 6:3 (kon.) | Jablonec – Everton 0:1 (kon.)
Cottbus – Teplice 1:2 (kon.) | Havířov – Vítkovice 0:8 (kon.) | Karviná – Lvov 1:3 (kon.)
Olomouc – Katowice 2:0 (kon.) | Trnava B – Znojmo 0:4 (kon.) | Puskás Akadémia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Başakşehir – Jihlava 0:2 (kon.)
TJ Štěchovice
0:4 (0:3)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 16.07.2016, 10:30 • stadion TJ Slovan Hradištko • Přípravný zápas

Dnešní utkání je u svého konce a výhru si připisuje zkušenější Ústí nad Labem. Ve druhém poločase padl pouze jeden gól po chybě domácího gólmana. Z dnešního zápasu je to z mé strany vše, já se s Vámi loučím. (12:07:39)

90

87
    Tempo zápasu je již pomalejší a oba týmy se snaží dohrát zápas bez zranění.

84
    Bulíř hledal lépe postaveného Kubce, ten přízemním pošoupnutím balonu netrefil bránu.

81
    Po dlouhé kombinaci se ve vápně snažil prosadit Pícha, jeho průnik stihl zastavit Busta.

78
    Myslivečkův centr na Poučka byl velmi přesný, ale druhý jmenovaný nezvládl usměrnit balon mezi tři tyče.

74
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Gólman Soukup hrubě chyboval při rozehrávce, balon doslova přihrál Ondřejkovi, který neměl těžkou práci najít LUKÁŠE POUČKA, ten už pouze doklepl balon do prázdné brány – 0:4!

74
    Říhův centr do vápna zamířil na osamoceného Jakobovského, ten hlavou netrefuje odkrytou bránu!

73
    Procházka hledal přihrávkou lépe postaveného Miskoviče, který těsně netrefuje bránu z hranice velkého vápna.

69
    Mysliveček na malém vápně zahodil velkou šanci, v krkolomné pozici netrefil bránu.

66
    Filip Novák narazil při svém útočném výletě do soupeře, je mu odpískán faul.

65
    Sražená střela Pavlíka zamířila do náručí Tvrdoně.

63
    Moulis si příkladně nabíhal za obranou, ale opět dostál své dnešní smůly a bylo mu odpískané ofsajdové postavení.

62
    Rychlejší protiútok domácího týmu, Bulířův centr do vápna byl ovšem nepřesný.

58
    Bulíř nachytán v ofsajdovém postavení.

56
    Ústí se snaží opět vytvořit tlak, postupně se hra vrací k prvnímu poločasu.

53
    O chvíli později se ke střele prosadil Cienciala, ale bránu netrefil.

53
    Lukáš Novák rozehrával rohový kop a ke hlavičce se dostal Cienciala. Následně se pak ke střele nedostal Beneš.

51
    Do druhého poločasu vstoupily oba týmy velmi obměněné, rozestavení hostí je pouze orientační.

Michal Kunc

Branky: 18. Peterka, 38. Moulis, 41. Kučera (vla.), 74. Pouček

TJ Štěchovice:

zahajovací sestava: Soukup – Švejda, Busta, Kučera, Maršálek – Pavlík – Hřebeček, Jakobovský, Košata – Beneš, Halbich.

střídající hráči ve 2. poločase: Vašák – Cienciala, Říha, Novák L., Novák F., Šum, Kubec, Bulíř.

FK VIAGEM Ústí nad Labem:

zahajovací sestava: Zacharda – Zeman, Piroch, Zukič, Šnirc – Peterka, Kateřiňák – Moulis, Výborný, Leibl – Jindráček.

střídající hráči ve 2. poločase: Tvrdoň – Martykán, Vaněk, Pouček, Procházka, Miskovič, Mysliveček, Ondřejka, Pícha.

Rozhodčí: neuvedeno