3:1 (1:0)
HFK Třebíč
Pátek 05.08.2016, 18:00 • Hulín • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek večera. Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (20:02:17)

Utkání je u konce! Hosté sice dokázali ve druhé půli vyrovnat, nicméně domácí získali ztracený náskok zpět, zanedlouho přidali další branku, a tak úvodní utkání nové sezony ovládli 3:1 a připsali si první tři body v novém ročníku.

90+1

90
    Nastavuje se jedna minuta.

88
    A další akci domácích přerušil dnes již poněkolikáté útočný faul.

86
    Ke střele se naopak dostalo domácí mužstvo, po nepřehledné situaci kousek za vápnem mířila rána jednoho ze záložníků vysoko nad.

85
    Třebíč se snaží s utkáním ještě něco udělat, nicméně celku v červeném čas kvapí hodně rychle a žádné šance zatím nepřicházejí.

83
    Na útočné polovině domácích přerušil akci Spartaku hvizd rozhodčího, faulem se provinil Matoušek.

81
    Žlutou kartu dostává Petr Vavřík (HFK Třebíč).

80
    Na opačné straně se natlačil k hlavičce Dočekal, mířil však vysoko nad branku Vogla.

79
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Tomáš Pospíšil, přichází Michal Minář.

78
    Naopak Hulín i nadále pokračuje v útočných akcí a hosté mají s rychlými brejky plné ruce práce.

76
    Opět však bezúčelně, domácí se pohodlně ubránili.

75
    Tak třeba nyní. Je zde rohový kop pro Třebíč.

75
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Ondřej Benda, přichází Lukáš Karásek.

74
    Zhruba čtvrthodinu před koncem domácí jasně kontrolují závěr zápasu, hosté se nemohou dostat do útoku.

72
    Hulín právě vstřelil branku!
    A Spartak navyšuje své vedení! Autorem další branky domácích je střídající PAVEL POSTAVA – 3:1!

71
    A opět musel zasahovat brankář hostí Konvalina, který nakonec střelu z dálky dokázal vyrazit na rohový kop.

70
    A na řadu přichází také první žlutá karta. Za faul na obranné polovině ji uviděl Chalupa.

69
    Žlutou kartu dostává Velibor Peručica (HFK Třebíč).

68
    Nakonec se k hlavičce dostal obránce Dvořáček, jeho pokus hlavou zamířil nad břevno.

67
    Další faul celku z Vysočiny přináší domácím velmi zajímavou standardní situaci.

66
    Po vedoucí brance domácích se karta zápasu zcela obrátila. Nyní je to Spartak, který má otěže zápasu ve svých rukou a diktuje tempo hry.

65
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Michal Šrom, přichází Pavel Postava.

64
    A akci Třebíče přerušil útočný faul, u balonu bude opět celek v modrém.

63
    A domácí jsou rázem jako polití živou vodou, k ráně se dostal Šrom, Konvalina však jeho pokus dokázal vyrazit mimo tři tyče své svatyně.

61
    Domácí si berou ztracené vedení zpět! Autorem vedoucí branky Spartaku je TOMÁŠ POSPÍŠIL – 2:1!

60
    Po individuální akci pálil hostující Komínek, jeho pokus byl zblokován obranou hostí.

59
    A Třebíč je i nadále při chuti, zatímco Hulínu druhý poločas vůbec nevychází a sám je pod velkým tlakem.

57
    Třebíč právě vstřelila branku!
    Nyní je již však vyrovnáno! Autorem první branky hostujícího celku je PATRIK BOGNER – 1:1!

56
    Aktivita hostů roste, nicméně další centr z pravé strany byl hodně nepřesný.

55
    Hulínští se poprvé ve druhé půli dostali do útočné akce, ta však, stejně jako mnoho akce v první pětačtyřicetiminutovce, skončila nepřesnou finální příhrou.

53
    A za pár desítek vteřin obdobná situace, Bogner pálil vysoko nad.

52
    Nyní však akce hostů skončila opět nepřesnou střelou, vykopávat bude brankář domácího celku.

51
    Třebíč je v úvodu druhé půle výrazně aktivnější, domácí se zatím nemohou pořádně dostat do hry.

49
    S ním však naložili velmi špatně, když Bagnon Cyril poslal míč pouze do zdi a následně se domácí ubránili dlouhým odkopem.

48
    A hned budou mít po faulu na hranici vápna k dispozici volný přímý kop!

47
    Hosté uvedli míč do hry a svou první akci ve druhé půli rozjíždějí taktéž z obranné poloviny.

46

První půle je za námi. Šťastnější odcházejí do kabin domácí, kteří zatím vedou 1:0, když se v 8. minutě po centru ze strany prosadil Tomáš Matoušek. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas. Buďte u něj s námi.

Druhý poločas začne v 19:01.

45

44
    A znovu. Nepřesný centr, po němž bude od své svatyně vykopávat hostující brankář Konvalina.

42
    Hulínu se v posledních minutách daří přecházet přes obranu soupeře, nicméně většina akcí končí nepřesnou přihrávkou.

41
    Nyní se do střelecké pozice ale dostali znovu fotbalisté Třebíče, Chalupa pálil mimo tři tyče branky Spartaku.

40
    S blížícím se konce půle jsou mírně aktivnější domácí, kteří i nadále drží svůj jednobrankový náskok.

38
    A sami naopak o pár chvil nato podnikli rychlý brejk, jenž však znovu, stejně jako v předchozím případě, zcela ztroskotal na nepřesném centru do šestnáctky.

37

35
    Ten však dopadl velmi nevalně, domácí se v poklidu ubránili.

34
    Akci horáckého klubu zastavil faul na polovině hřiště, k dispozici mají hráči v červeném volný přímý kop.

32
    Domácí se dostali do brejku, jež však vyústil hodně nepovedeným centrem do vápna. Brankář Konvalina bude vykopávat.

30
    Opět se však celku z Vysočiny nepodařilo s rohovým kopem naložit úspěšně, míč přeletěl všechny nabíhající hráče.

29
    Rohový kop pro Třebíč.

27
    Na opačné straně barikády zastavil rozlet domácích opět útočný faul, u míče bude hostující celek.

26
    Následně se hosté dostali do další slibné šance, centr do vápna však borci v modrém zneutralizovali a bleskově otáčejí hru.

24
    Nakonec se Třebíčtí dostali k první střele v utkání, pokus jednoho ze záložníků však mířil vedle Voglovy svatyně.

23
    Akci domácího mužstva nyní zastavil útočný faul Lacigy, hosté budou mít výhodu volného přímého kopu.

22
    Oba celky v posledních desítkách vteřin předvádějí chyby při kombinaci, hra je hodně kouskována.

20
    Ani druhý rohový kop v krátkém sledu však nenabídl žádné výraznější vzrušení, přesto však Třebíč zůstává na polovině soupeře.

19
    Ten šanci celku v červeném nepřinesl, nicméně po teči jednoho z domácích fotbalistů si hosté celou situaci zopakují.

18
    . A rázem z další akce bude mít Třebíč k dispozici rohový kop.

17
    Na vlastní polovině zapracovalo skvěle stoperské duo hostí, Horácký fotbalový klub odvrátil balon do autu.

16
    Ovšem i na opačné straně dopadla akce Třebíče, celek v modré míří opět směrem k brance soupeře.

15
    Domácí se další rychlou kombinací dostali až na hranici vápna, tam však po nepřesné přihrávce o balon v dobré pozici přišli.

15
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Lukáš Ošmera, přichází Velibor Peručica.

14
    Hulínští po úvodní brance jasně vládnou hře a svého soupeře prakticky k ničemu nepouštějí.

13
    Z velké dálky pálil Šrom, branku Třebíče však výrazně přestřelil.

11
    Spartak se tlačil do další příležitosti, tu však znovu zastavil pohotový Chalupa, který dokázal míč v tísni odkopnout do zámezí.

10
    Domácí i nadále pokračují ve své aktivní hře a obléhají obrannou polovinu svého soupeře.

8
    Domácí jsou do vedení! Na další prudký centr z levé strany si naskočil nikým nehlídaný TOMÁŠ MATOUŠEK, který hlavou usměrnil míč přesně ke vzdálenější tyči – 1:0!

7
    Následný rohový kop přistál pouze na hlavě Chalupy, který míč odvrátil do bezpečí.

6
    Krhut se řítil do další zajímavé šance, jeho přízemní centr na volného spoluhráče však na poslední chvíli odkopnul vracející se Benda.

5
    Celek z Vysočiny jej rozehrál nakrátko, přičemž na prudký centr do vápna si vzápětí naběhl stoper Rychetník, nicméně při svém výskoku si pomohl útočný faulem. Vogl bude vykopávat.

4
    Rohový kop pro hostující celek.

3
    Na druhé straně se dostal hosté do úniku dva na jednoho, přihrávku na volného Bagnon Cyrila však včasným doběhnutím celé situace zastavil jeden z vracejících se hráčů v modrém.

2
    Po pravé straně se do první šance řítil domácí záložník Krhut, který sice obešel dva soupeře, nakonec mu však balon utekl do zámezí a Třebíčtí bude vhazovat.

1
    Domácí uvedli míč do hry a svou první akci rozjíždějí z hloubi obranné poloviny.

1

SK Spartak Hulín: Vogl – Barcuch, Kostka, Ondřejka, Laciga, Dvořáček, Šrom, Matoušek, Krhut, Zlámal, Pospíšil.
    Náhradníci: Chytil – Minář, Číhal, Postava, Vyskočil

HFK Třebíč: Konvalina – Bagnon Cyril, Vavřík, Rychetník, Chalupa, Benda, Dočekal, Bogner, Ošmera, Komínek, Duba.
    Náhradníci: Soukup – Peručica, Karásek, Novotný, Houser

Rozhodčí: Trávníček – Kolář, Buček.

Hulínští v již uplynulém ročníku skončili na 3. místě se ziskem 54 bodů, jen 3 body za druhými Vítkovicemi, které postoupily do FNL. Spartak se o postup do druhé nejvyšší soutěže bude prát také letos.

HFK Třebíč
    Naopak Třebíči se sezona vůbec nepovedla a až do závěrečných se strachovala o setrvání v MSFL. Nakonec skončila se ziskem 24 bodů na předpolední 15. příčce, přičemž na sestupující Břeclav měla náskok čtyř bodů.

Vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu! Dnes začíná nový ročník MSFL, který zahájí utkání SK Spartaku Hulína, jež na svém hřišti přivítá HFK Třebíč.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.