K. Vary – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Jihlava – Düsseldorf 1:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (0:1, 3:1, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 12.08.2016, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Je tady konec tohoto utkání, které nakonec zvládli lépe domácí, kteří ve třetí třetině přidali ještě jednu branku a náskok si pohlídali až do závěrečného hvizdu i přes to, že se v závěru podařilo Boleslavi snížit na rozdíl jediné branky.

Toto je ode mne pro tuto chvíli vše a budu se na vás těšit zhruba za 45 minut u dalšího zápasu turnaje O pohár hejtmana Karlovarského kraje. (17:00:02)

59:44
    Mladá Boleslav to zkouší v šesti hráčích na ledě.

59:44
    Haas zůstává na střídačce!

59:44
    Oddechový čas pro hosty.

59:30
    Posledních třicet sekund se hraje jako o život.

59:10
    Mladá Bolaslav zakládá nový útok, který maří energetici.

58:50
    Zbývá poslední minuta zápasu.

58:06
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mladé Boleslavi se podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Oscar Flynn si počíhal na volného Veverku, ten se přiřítil ke kotouči a vyslal dělovou ránu za bezmocného Berana. Asistence: Oscar Flynn

57:40
    Patrik Šíp stál tváří tvář Beranovi, ten stihl včas skočit po letícím kotouči.

57:10
    Karlovy Vary zakládají nový útok.

57:00
    Podařilo se to až Petrovi, ale ne na dlouho.

56:26
    Karlovým Varům se nedaří osvobodit z útočného pásma.

56:25
    HC Energie Karlovy Vary hraje v plném počtu.

55:49
    Do protiútoku se dostal Otakar Šik, který projel mezi dvěma obránci a vystřelil z kruhů. Jeho ránu Haas uschoval pod lapačku.

55:10
    Zbývá poslední minuta přesilové hry Mladé Boleslavi.

55:00
    Boleslav sídlí v útočném pásmu, hostující Zdeněk Křížek vyslal dělovku na Berana, ten kotouč ukryl pod lapačku.

54:25
    Michal Hotěk (KVA) odchází na trestnou lavici za faul kolenem.

54:20
    Snaží se zmást domácí obranu, ale ta se brání dále.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 26. Cankov (Šik, Hotěk), 34. Prošek, 35. Halberštát, 43. Tlačil (Šik) – 12. Šíp (Dvořák, Dlabola), 25. Moravčík (Šíp, Nepokoj), 59. Veverka (Flynn)

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Heger) – Zavřel, Cankov, Hotěk, Slabý, Prošek, Přibyl, Kořán, Petrov, Bečka, Šik, Kala, Ptáček, Tlačil, Halberštát "C", Šťastný, Doubek, Holub, Maydl
    BK Mladá Boleslav: Haas (Marek) – Imlauf, Nepokoj, Dlabola,Jirásek, Červenka, Hmolka, Beneš, Novák, Flynn, Foerter, Veverka, Moravčík, Šíp, Dvořák, Havelka, Křížek, Hrachovec, Jindra, Šípek, Čermák

Rozhodčí: Tichý – Belko, Suchý