Jihlava – K. Vary 2:6 (kon.) | Düsseldorf – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | K. Vary – Düsseldorf 2:1 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Düsseldorfer EG
Sobota 13.08.2016, 15:45 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

57:37
    Tohle už je asi definitvní konec. Fabian Leon Horschel (DUS) odchází na trestnou lavici za hákování.

56:59
    Düsseldorfer EG právě vstřelil branku!
    Tak stejně nakonec přichází snížení! Klemmer nastřelil od modré kotouč a RICARDO NOAH MULLER už pouze doklepl puk do brány. Asistence: Simon Klemmer.

56:29
    Stanchewski teď zazdil neuvěřitelnou šanci! Dostal přihrávku z mezikruží, ale netrefil naprosto prázdnou bránu!

52:34
    Možnost pro německý tým snížit. David Holub (KVA) si odpyká dvě minuty za napadení.

46:37
    A Energie bude mít šanci zvýšit svůj náskok! Za hrubost odchází na trestnou lavici Fabian Ribnitzky (DUS).

45:14
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    No tak to je studená sprcha pro německý celek! Domácí teď úplně rozebrali obranu hostů a na 2:0 zvyšuje MARTIN SLABÝ! Asistence: Radek Prošek, Jan Bečka.

44:48
    No konečně jsme se dočkali první branky, která končí v síti Vogela. PROCHÁZKA si vyjel do mezikruží a svižnou střelou zápěstím otevírá skóre. Asistence: Tomáš Přibyl.

39:37
    Jílek teď konečně mohl otevřít skóre, ale nedokázal usměrnit kotouč do úplně prázdné brány!

38:29
    Radek Prošek (KVA) je dalším borcem, který si prohlédne zblízka časomíru a trestnou lavici.

35:42
    A trend pokračuje. Aby toho nebylo málo, tak na chvilku doplní na trestné lavici Habra, Martin SLabý (KVA). Ten si odsedí dvě minuty za krosček.

33:47
    Jakub Habr (KVA) je dalším v pořadí, který bude zahřívat trestnou lavici. Provinil se sekáním.

31:30
    Tím hráčem je Lenart Gustav Stanchewski (DUS), který si odpyká trest za sekání.

27:48
    Luc Walter Mansfeld (DUS) atakoval soupeře nedovleně na modré čáře a jde si sednout na dvě minuty na trestnou lavici.

24:25
    Daniel Petrov (KVA) neudržel nervy na uzdě a putuje na trestnou lavici na dvě minuty za napadení.

19:42
    Tak ještě jedno vyloučení na domácí straně. Za hákování si odsedí trest Michal Hotěk (KVA).

16:47
    Christopher Krug (DUS) nejdříve promrhal velkou šanci a následně podrazil svého spoluhráče a míří na trestnou lavici.

14:29
    Po krátké rozmíšce v rohu hřiště putují na trestnou lavici David Holub (KVA) a Simon Klemmer (DUS) oba dva za sekání.

13:49
    Tomáš Jílek (KVA) je prvním hráčem domácího celku, který si posedí na trestné lavici.

10:01
    Daniel Bartuli (DUS) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

02:51
    Peter Stein (DUS) se prezentoval zbytečným faulem a posílá svůj tým do tří hráčů.

01:36
    Ricardo Noah Muller (DUS) je prvním hráčem, který usedne na trestnou lavici. Je vyloučen na dvě minuty za podražení.

David Košinár

Branky a nahrávky: 45. Procházka (Přibyl), 46. Slabý (Prošek, Bečka) – 57. Muller (Klemmer)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Heger) – Jílek, Canov, Hotěk, Slabý, Prošek, Přibyl, Kořán, Petrov, Bečka "C", Šik, Kala, Ptáček, Habr, Procházka, Šťastný, Doubek, Holub, Maydl
    Düsseldorfer EG: Vogel (Frensel) – Geitner, Grosse, Fern, Muller, König, Bartuli, Ribnitzky, Mansfeld, Herz, Strodel, van Soest, Krug, Clemens, Klemmer, Metelkov, Horschel, Lorer, Gerharz, Stanchewski, Stein, Schmidt

Rozhodčí: Zubzanda – Fagan, Matas