Švédsko – Polsko 24:25 (kon.) | Argentina – Tunisko 23:21 (kon.)
23:21 (14:10)
Tunisko
Neděle 14.08.2016, 02:50Olympijské hry - muži • Skupina A
Sledujte:

Končí nám utkání, ve kterém zvítězila Argntina. Bílomodrá družina šla do vedení již od prvních minut a svůj náskok si udržela až do konce. To je dnes ode mně vše a přeji hezký zbytek dne. (04:26:04)

Konec zápasu. (23:21)

60
    Dalš íbod vřadě pro Tunisko. Bude to ale stačit? (23:21)

59
    Náskok Argentiny je opět ztenčen a Argentina bude chtít jistě ušetřit trošku času. (23:20)

58
    Zbývá něco kolem dvou minut do knce utkání a Tunisko dohání ztrátu čtyř bodů. (23:19)

58
    Argentinci si zápas už užívají a nikdo nepochybuje o dnešním vítězi, který bude brát všechny body. (23:18)

57
    Argentina míří vzhůru za vítězstvím. (22:18)

56
    Snížení na rozdíl ří bodů je na cestě. (21:18)

55
    Další bod pro hráče z jihu Ameriky a Tunisko už to bude mít opravdu těžké. (21:17)

53
    Argentina má náskok tří bodů a soupeřovi zbývá už jen pár minut na obrat! (20:17)

51
    Argentinci si berou dvobodový náskok zpět. (19:17)

49
    Tunisko z následného protiútoku snižuje. (18:16)

48
    A za nedlouho řpidali Argentinci svůj druhý bod vřadě a mají náskok dvou bodů. (18:16)

47
    Argentina ještě nic nezabalila a dostává se průběžného vedení. (17:16)

44
    Obavy Argentinců jsou naplněny! Dalším úspěšným útokem vyrovnává Tunisko stav tohoto utkání. (16:15)

42
    A pozor! Tunisko se dalším zásahem dostává do kontktu na rozdíl jednoho jediného bodu. (16:15)

41
    Ve druhém poločase body zatím příliš nepadají. Vyjímkou byl nyní snižující bod Tunisanů. (16:14)

39
    A Argentina si opět bere tříbodový náskok zpět. (16:13)

37
    A vzápětí další úspěšný zásah za sebou. (15:13)

36
    Dlouhý úsek bez branky, která by padla do jakékoliv brány je u konce.Tunisko snižuje. (15:12)

32
    Vzápětí následovala rychlá odpověď od Argentinců. (15:11)

32
    Do druhého poločasu vstupují lépe hráči Tuniska, kteří si připisují bod. (14:11)

31
    Začal druhý poločas. (14:10)

Je za námi první poločas, ve kterém dominovali spíše hráči Argentiny. Tunisko zaspalo začátek utkání a do druhého dějství má co dohánět.

30
    První poločas skončil. (14:10)

30
    Pro Tunisany znamená tato branka druhou vřadě. (14:10)

29
    Až nyní dokázali hráči Tuniska úspěšně proměnit svůj útok. (14:9)

29
    A další úspěch v podobě branky pro tým Argentiny. (14:8)

28
    Tak pozor! Argentina vede již o pět bodů, což málo kdo čekal! (13:8)

25
    Máme pět minut do konce pvního dějství a Argentina hraje s lehkostí. Další bod pro bílomodré barvy. (12:8)

24
    Argentina před tímto utkáním rozhodně nepatřila mezi favority na vítězství, ovšem zápas nám ukazuje úplně jiné obrázky. (11:8)

23
    Snížení Tuniska a na míči už jsou opět hráči Argentiny, kteří se pokoušejí o další úspěšný zásah. (10:8)

23
    Argentinci opět trochu utíkají svému soupeři. (10:7)

22
    Bod pro Tunisko po povedéném útoku. (9:7)

20
    Rychlá odpověď hráčů v modrém. (9:6)

20
    Tunisko stahuje a zae už to máme pouze o dva body. Dnes nás čeká jistě napínavý duel. (8:6)

18
    Bod Tunisanů, kteří opět mají co dohánět. (8:5)

18
    A další rychlý zásah hráčů Argentiny. (8:4)

18
    Nyní se hrálo delší dobu bez vstřelené branky, která padlaa až nyní do branky Tuniska. (6:4)

14
    Opět se dostáváme na rozdíl dvou bodů po dobře zakončeném útoku z pravé strany. (6:4)

12
    Ale Argentina vzápětí odpovídá brankou. (6:3)

11
    Tunisany bod nakopl a nyní už to je dokonce už pouze o dva body. (5:3)

10
    Po dlouhé době je tu snížení Tunisanů, když nyní dokázali sbůj útok vyřešit do podoby gólu. (5:1)

9
    A dlaší bod pro ně. Argentina chytla úvod zápasu ve velkém stylu. (5:1)

8
    Zanedlouho odskakují hráči z Jižní ameriky na rozdíl tří bodů. (4:1)

6
    Argentina ihned odpovídá dalším bodem. (2:1)

5
    Tunisko si připisuje svůj první bod v zápase. (2:1)

3
    Další bod hráčů v modrých dresech a dostávají se do vedení o dvě branky. (1:0)

2
    Argentina dává jako první bod v zápase a jde do vedení. (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Argentina: Schulz, Garcia – F. Fernandez, Pizarro, S. Simonet, P. Portela, P. Simonet, Querin, Vieyra, J. P. Fernandez, Vidal, Carou, A. Portela, Vaistein.

Tunisko: Makram – Toumi, Maaref, Bannour, Haj Youssef, Boughanmi, Saied, Hosni, Hammed, Chouiref, Soussi, Jallouz..

Dobrý den všem sportovním fanouškům. Dnes je programu další zápas házené tentokrát mezi týmem Argentiny a Tuniskem, uvidíme jak tento jistě napínavý zápas dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:50.