Austrálie - Brazílie 11:4 (kon.) | Rusko - Itálie 9:12 (kon.)
Španělsko - Čína 11:6 (kon.) | Maďarsko - USA 10:14 (kon.)
Austrálie - Brazílie

11:4

(2:1, 3:1, 4:1, 2:1)

Středa 17.08.2016, 16:00 • Olympijský plavecký stadion, Rio de Janeiro • Olympijské hry - Vodní pólo (ženy) • O 5. - 8. místo
Sledujte:

Australanky potvrdily roli favoritek a vyhrály každou čtvrtinu. Celkově porazily Brazílii vysoko 11:4 a budou hrát v pátek o konečné páté místo. Naopak na domácí Brazílii čeká souboj o sedmou příčku. (17:09:00)

36
    Utkání právě skončilo.

32
    Chiappinová zkusila vystřelit ještě v posledních vteřinách, ale minula australskou branku.

32
    Brazilky ale přesilovku nevyužívají, neboť Chiappinivoá trefuje pouze tyčku.

31
    Websterová je ještě k tomu vyloučena.

31
    Australanky se v závěru zápasu dopouští útočného faulu. Mrzet je to ale nemusí, poněvadž do konce už zbývá pouze minuta a půl.

30
    Beadsworthová byla při střele z centru zablokována.

30
    Totéž se děje ale i v brazilském poli, kde půjde pykat Carvalhová.

29
    Bucklingová necelé čtyři minuty před koncem oslabuje Austrálii.

29
    Bishopová poté trefila pouze tyč.

28
    Ablaová se dopustila faulu za penaltu, nicméně Bishopová ztroskotala na Oliveirové.

28
    Střela Duarteové se ale neujala, navíc Bahiaová je znovu vyloučena.

28
    Oba celky se nyní dopustily útočného faulu.

27
    Na druhé straně přidává g=ol z centru Lincolnová. Vše nasvědčuje tomu, že Brazilky si odnesou další debakl z dnešního zápasu.