Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 11. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 12. den | (kon.) |
Skok do výšky - finále (muži) | Vítěz : D. Drouin (CAN) (kon.) | | | Hod oštěpem - kvalifikace (ženy) | Vítěz: M. Andrejczyková (POL) (kon.) |
110 m překážek - semifinále (muži) | Vítěz: O. McLeod (JAM) (kon.) | | | Skok do dálky - kvalifikace (ženy) | Vítěz: I. Španovićová (SRB) (kon.) |
400 m překážek - semifinále (ženy) | Vítěz: D. Muhammadová (USA) (kon.) | | | 400 m překážek - semifinále (muži) | Vítěz: K. Clement (USA) (kon.) |
200 m - semifinále (ženy) | Vítěz: D. Schippersová (NED) (kon.) | | | 1 500 m - finále (ženy) | Vítěz: F. Ch. Kipyegonová (KEN) (kon.) |
110 m překážek - finále (muži) | Vítěz: O. McLeod (JAM) (kon.) | | | Hod kladivem - kvalifikace (muži) | (kon.) |
5 000 m - rozběhy (muži) | Vítěz : P. K. Chelimo (USA) (kon.) | | | 800 m - rozběhy (ženy) | Vítěz: M.Bishop (CAN) (kon.) |
3 000 m překážek - finále (muži) | Vítěz: C. Kipruto (KEN) (kon.) |
K2 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) | | | C1 200 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) |
K2 200 m - rozjížďky a semifinále (muži) | (kon.) | | | K1 500 m - rozjížďky a semifinále (ženy) | (kon.) |
Den první (ženy) | Vítěz: A. Jutanugarnová (THA) (kon.) |
Individuální parkur - 3. den kvalifikace | Vítěz: E. Lamaze (CAN) (kon.) | | | Týmový parkur - finále | Vítěz: Francie (kon.) |
Keirin - o umístění a finále (muži) | Vítěz: J. Kenny (GBR) (kon.) |
Nad 105 kg (muži) | R. Djangabajev (UZB) (kon.) | | | Nad 105 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Talakhadze (GEO) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) | | | Celodenní liveblog | (kon.) |
Týmy (ženy) – finále | Vítěz: Čína (kon.) | | | Týmy (muži) – o 3. místo | (kon.) |
Nad 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) | Vítěz : J. Joyce (GBR) (kon.) | | | Do 60 kg - finále (muži) | Vítěz : R. Conceicao (BRA) (kon.) |
Do 60 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Do 75 kg - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
Do 52 kg - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - finále (muži) | Vítěz: D. Jelevssinov (KAZ) (kon.) |
Individuální závod (ženy) | Vítěz: M. Pajonová (COL) (kon.) | | | Individuální závod (muži) | Vítěz: J. Daudet (FRA) (kon.) |
Závody žen | (odl.) | | | Závody mužů | (kon.) |
3m prkno (muži) - finále | Vítěz: J. Cao (Čína) (kon.) | | | 10m věž (ženy) - předkolo | (kon.) |
Do 49 kg - předkolo (ženy) | (kon.) | | | Do 58 kg - předkolo (muži) | (kon.) |
Do 49 kg - čtvrtfinále a semifinále (ženy) | (kon.) | | | Do 58 kg - čtvrtfinále a semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 48 kg - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 58 kg - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 69 kg - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 58 kg - finále (ženy) | Vítěz: K. Ičová (JPN) (kon.) |
Volný styl do 69 kg - finále (ženy) | Vítěz: S. Došová (JPN) (kon.) | | | Volný styl do 48 kg - finále (ženy) | Vítěz: E. Tosakaová (JPN) (kon.) |
Nizozemsko - Německo | 1:1 (4:3) (kon.) | | | Nový Zéland - Velká Británie | 0:3 (kon.) |
Austrálie - Brazílie | 11:4 (kon.) | | | Rusko - Itálie | 9:12 (kon.) |
Španělsko - Čína | 11:6 (kon.) | | | Maďarsko - USA | 10:14 (kon.) |
konec
Nad 105 kg - finále (muži)
Vítěz: L. Talakhadze (GEO)
Jan Vojkůvka
Výsledky skupiny B:
1. Djangabajev (UZB) – 432 kg.
2. Nagy (HUN) – 420 kg.
3. Dusmurotov (UZB) – 411 kg.
4. Mzhačyk (BLR) – 411 kg.
5. Bidani (ALG) – 410 kg.
6. Salas Manguis – 405 kg.
7. Assad (SYR) – 400 kg.
8. Prochorow (GER) – 395 kg.
9. Olšanetskij (IZR) – 372 kg.
10. Kružel (SVK) – 371 kg.
11. Šymečko (UKR) – 365 kg.
12. Čen (TPE) – DNF
Startovní listina:
Ruben Aleksanjan (ARM)
Ahmed Mohamed (EGY)
Jiří Orság (CZE)
Mart Seim (EST)
Almir Velagič (GER)
Fernando Saraiva Reis (BRA)
Hojamuhammet Tojčyjev (TKM)
Irakli Turmanidze (GEO)
Gor Minasjan (ARM)
Lasha Talakhadze (GEO)
Behdad Salimikordasiabi (IRI)
1. Djangabajev (UZB) – 432 kg.
2. Nagy (HUN) – 420 kg.
3. Dusmurotov (UZB) – 411 kg.
4. Mzhačyk (BLR) – 411 kg.
5. Bidani (ALG) – 410 kg.
6. Salas Manguis – 405 kg.
7. Assad (SYR) – 400 kg.
8. Prochorow (GER) – 395 kg.
9. Olšanetskij (IZR) – 372 kg.
10. Kružel (SVK) – 371 kg.
11. Šymečko (UKR) – 365 kg.
12. Čen (TPE) – DNF
Startovní listina:
Ruben Aleksanjan (ARM)
Ahmed Mohamed (EGY)
Jiří Orság (CZE)
Mart Seim (EST)
Almir Velagič (GER)
Fernando Saraiva Reis (BRA)
Hojamuhammet Tojčyjev (TKM)
Irakli Turmanidze (GEO)
Gor Minasjan (ARM)
Lasha Talakhadze (GEO)
Behdad Salimikordasiabi (IRI)
1. Lasha Talakhadze (GEO) 473
2. Gor Minasjan (ARM) 451
3. Irakli Turmanidze (GEO) 448
4. Ruben Aleksanjan (ARM) 440
5. Fernando Saraiva Reis (BRA) 435
6. Rustam Djangabajev (UZB) 432
7. Mart Seim (EST) 430
8. Jiří Orság (CZE) 425