28:29 (15:16)
Dánsko
Sobota 20.08.2016, 01:30 • Future Arena • Olympijské hry - muži • Semifinále
Sledujte:

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný vstup do sobotního dne. (03:26:21)

Nejlepší střelci

Polsko: Karol Bielecki – 7 branek
    Dánsko: Mikkel Hansen – 10 branek.
    Také druhý semifinálový souboj nabídl skvělou podívanou!

Je dobojováno! Dánové ve druhé části prodloužení nedali ani jednu branku, přesto po nervydrásajícím zápase nakonec slaví vydřený postup do finále, ve kterém se utkají s Francií. Ani Polsko ale na turnaji ještě nekončí, s Němci si to rozdají o bronzové medaile.

Konec zápasu. (28:29)

70
    Dánové si v následné akci trošku zavařili, o míč ale nepřišli a míří tak do finále! (28:29)
    70
    Drama nekončí! Půl minuty před koncem druhé nastavené pětiminutovky dostává Poláky na dostřel Karol Bielecki! (28:29)

70
    Dánové výborně brání a Polákům nesmírně rychle utíkají vteřiny! (27:29)

69
    Søndergaard naznačil střelu a ještě přihrál Mortensenovi, jehož obstřel ale skončil vedle polské svatyně. (27:29)

69
    Karol Bielecki vystřelil doprostřed branky a Landin Jacobsen míč jednoduše chytil! Tohle už vypadá pro Polsko hodně bledě. (27:29)

68
    Útok Dánska nevyšel, vedoucí tým při signalizované pasivitě o míč přišel. (27:29)

67
    Lijewski převzal přihrávku od Bieleckého, ale Landin Jacobsen svou pravačkou vyrazil míč vedle branky! (27:29)

67
    Morten Olsen vyslal rychlou střelu, ale Wyszomirski ji dokázal zastavit. Důležitá zpráva pro Polsko! (27:29)
    66
    Poláci se nevzdávají! Na rozdíl dvou branek snižuje Krzysztof Lijewski. (27:29)

66
    Daszek byl jasně faulovaný, Poláci pokračují v akci díky rozehrávce z devíti metrů. (26:29)

66
    Začal druhý poločas prodloužení. (26:29)

65
    První prodloužení skončilo. (26:29)

65
    Syprzak v samotném závěru první části prodloužení nepropálil dánskou zeď. Poláci tak budou mít po minutové pauze co dělat, aby dokázali alespoň vyrovnat. (26:29)
    65
    Opět je to o tři góly! Z více než deseti metrů skóruje Mikkel Hansen. Piotr Wyszomirski zatím nenavazuje na své představení z druhého poločasu. (26:29)

Michal Břuchanský

Polsko: Szmal, Wyszomirski, Lijewski, Jachlewski, Krajewski, Bielecki, Wisniewski, B. Jurecki, M. Jurecki, Jurkiewicz, Syprzak, Daszek, Kus, Szyba.
    Dánsko: Landin Jacobsen, Green Krejberg – Christiansen, Mensah Larsen, Mortensen, Nøddesbo, Svan, R. Toft Hansen, Møllgaard, Søndergaard, H. Toft Hansen, Hansen, Olsen, Damgaard Nielsen.

Rozhodčí: Horáček, Novotný