Dánsko
Sobota 20.08.2016, 01:30 • Future Arena • Olympijské hry - muži • Semifinále
Sledujte:
    70
    Drama nekončí! Půl minuty před koncem druhé nastavené pětiminutovky dostává Poláky na dostřel Karol Bielecki! (28:29)

67
    Lijewski převzal přihrávku od Bieleckého, ale Landin Jacobsen svou pravačkou vyrazil míč vedle branky! (27:29)
    66
    Poláci se nevzdávají! Na rozdíl dvou branek snižuje Krzysztof Lijewski. (27:29)
    65
    Opět je to o tři góly! Z více než deseti metrů skóruje Mikkel Hansen. Piotr Wyszomirski zatím nenavazuje na své představení z druhého poločasu. (26:29)
    64. 26:28
    64
    Až teď Poláci poprvé skórují v prodloužení. Z pravého křídla uspěl Michal Daszek. (26:28)
    64
    A Dánové jdou do trháku! Kus neubránil Mortena Olsena a ten zakončil do protipohybu Wyszomirského. (25:28)

63
    To může být klíčová fáze celého semifinále! Nicklas Landin Jacobsen rukou zneškodnil druhou střelu za sebou, tentokrát neuspěl Krzysztof Lijewski. (25:27)
    62
    Dánové jdou do vedení o dvě branky! Z hranice brankoviště propálil polského gólmana Rene Toft Hansen. (25:27)
    61
    Ani to jim ale nezabránilo skórovat, Wyszomirského překonal Morten Olsen. (25:26)
    60
    To je neskutečné!!! Pouhé dvě vteřiny před hrozícím koncem zápasu se z pravé strany prosadil Michal Daszek a dostal polské fanoušky do euforie! Čeká nás zasloužené prodloužení. (25:25)

60
    Mariusz Jurkiewicz byl při zakončení faulován, Dánové jdou vinou Henrika Tofta Hansena do oslabení! (24:25)
    60
    Mikkel Hansen proti famózně chytajícímu Wyszomirskému nezaváhal! Dánové jdou půl minuty před koncem druhé půle do vedení. (24:25)

60
    Henrik Toft Hansen nedal, ale byl faulován Kusem. Je tady sedmimetrový hod pro Dánsko. Možná klíčový moment celého zápasu! (24:24)
    58
    Drama pokračuje, Kasper Søndergaard vyrovnává na 24:24! (24:24)
    57
    Poláci se dostávají do miniaturní výhody, po přihrávce Lijewského a střele Syprzaka vedou 24:23! (24:23)
    55. 23:23
    55
    Na odpověď si budeme muset ještě počkat, střelou přes Henrika Tofta Hansena srovnal krok Karol Bielecki. (23:23)
    54
    Tohle si polský tým za rámeček nedá. Wisniewského střelu Landin Jacobsen chytil a okamžitě vystřelil přes celé hřiště do prázdné klece. (22:23)
    53
    Trvalo to ale jen pár vteřin, Mads Christiansem znovu srovnává na 22:22. (22:22)
    53
    Po velmi dlouhé době se nám mění stav, Polsko dostává do vedení Adam Wisniewski. (22:21)

51
    Žlutá karta pro realizační tým Polsko. (21:21)
    48
    Mikkel Hansen tvrdou ranou překonává Wyszomirského a zaznamenává už svůj dnešní osmý gól. (21:21)
    47. 21:20
    47
    Bielecki skóruje už popadesáté na olympijském turnaji! Landin Jacobsen natahoval levou paži marně. (21:20)

47
    Žlutá karta pro realizační tým Dánsko. (20:20)
    46
    Parádní polská souhra resultuje ve vyrovnání Kamila Syprzaka. (20:20)

45
    Vyloučení v týmu Polsko (Krzysztof Lijewski). (19:20)
    43
    Třetí gól v řadě pro Dány, úspěšným střelcem se stal Mads Christiansen. (19:20)
    40
    Dělovka z osy hřiště končí v síti! Wyszomirski neměl proti ráně Hansena žádnou šanci. (19:19)

38
    Vyloučení v týmu Polsko (Mateusz Jachlewski). (19:18)
    37. 19:18
    37
    Dánové se opět přibližují na nejmenší možný rozdíl, v přesilovce skóroval Mikkel Hansen. (19:18)
    36
    No vida, Poláci vstoupili do druhé půle vskutku výborně! Devatenáctou branku našich sousedů zaznamenal Lijewski. (19:17)

35
    Vyloučení v týmu Polsko (Mateusz Kus). (18:17)
    35
    Gól vstřelil tým Polsko (Jurkiewicz). (18:17)
    34
    Dánové ale okamžitě vyrovnávají, Wyszomirského tentokrát překonal Morten Olsen. (17:17)
    34
    Polský tým je poprvé v zápase do vedení, o což se postaral Krzysztof Lijewski. (17:16)
    31. 16:16
    31
    Michal Daszek se odrazil směrem do brankoviště a v letu ukodil míč za Landina Jacobsena! (16:16)
    30
    Jenomže Dánové ještě stihli v poslední možné vteřině udeřit a zásluhou Søndergaarda opět jdou do vedení! (15:16)
    30
    Devatenáctá úspěšná sedmička Karola Bieleckého na tomto turnaji znamená vyrovnání na 15:15! (15:15)
    29. 14:15
    29
    A Poláci už jsou opět na dostřel! Dvě přihrávky jim stačili k uskutečnění protiútoku, jenž zakončil Michal Daszek. (14:15)
    28
    Karol Bielecki našel pravý horní roh dánské svatyně a snížil na 13:15! (13:15)
    26
    Krajewski se parádní kličkou zbavil všech obránců a vzápětí nedal šanci ani Landinu Jacobsenovi. (12:15)
    25
    Pátá branka pro Mikkela Hansena, který se prosazuje parádní ranou ze střední spojky! (11:15)
    24. 11:14
    24
    V závěru čtyřiadvacáté minuty snižuje polský reprezentant Bartosz Jurecki. (11:14)
    24
    A máme tady dosavadní největší brankový rozdíl! Po střele Mikkela Hansena vedou Dánové už o čtyři trefy. (10:14)
    23
    Niklas Landin Jacobsen vychytal Lijewského, okamžitě rozehrál na Mortensena a ten v brejku propálil Wyszomirského. (10:13)
    22
    Také Dánové ale hned z dalšího útoku skórují, jmenovitě Morten Olsen! (10:12)
    22
    Karol Bielecki napřáhl z poměrně velké dálky a zamířil ideálně do protipohybu Landina Jacobsena. (10:11)
    21
    Casper Mortensen vystihl jednu z polských přihrávek a vzápětí se ranou do prázdné branky nemýlil. Tohle se Polákům nepovedlo. (9:11)
    20
    Dánové přenesli hru na pravou stranu, odkud úspěšně vypálil Kasper Søndergaard a rovněž dal teprve první branku na turnaji. (9:10)
    19
    Oddechový čas se Polákům opravdu vyplatil! Michal Daszek převzal dlouhou přihrávku a v tváři tvář dánskému brankáři nezaváhal. (9:9)
    19. 8:9
    19
    Poláci rychle trestají! Z protiútoku se po pasu od Daszeka poprvé na turnaji prosadil Mateusz Kus! (8:9)
    18
    Gól vstřelil tým Polsko (Kamil Syprzak). (7:9)
    17
    Na druhé straně pokračuje výborná produktivita Dánů! Morten Olsen se rychle otočil kolem své osy a dostal míč mezi tři tyče. (6:9)
    17
    Poláci to zkusili v sedmi hráčích a vyplatilo se. O snížení se zasloužil trestuhodně nepohlídaný Syprzak. (6:8)
    16
    A opět skvělé zakončení Mikkela Hansena, který z osy hřiště podstřelil obránce i i polského strážce branky. (5:8)
    14
    Dánové předvedli parádní souhru při hře bez brankáře a nakonec se mohli radovat po nechytatelné dělovce Mikkela Hansena. (5:7)

13
    Vyloučení v týmu Polsko (Mads Christiansen). (5:6)
    13
    Dánové si ale rychle berou vedení zpět, přesnou ranou k vzdálenější tyči se prezentoval Mads Christiansen. (5:6)

12
    Žlutá karta pro tým Dánsko (Rene Toft Hansen). (5:5)
    12. 5:5
    12
    Teď už tady máme nerozhodný stav! Na 5:5 vyrovnal Kamil Syprzak! (5:5)
    11
    Karol Bielecki z delší vzdálenosti vypálil přes Christiansena a našel recept i na překvapeného Landina Jacobsena. (4:5)
    10
    V polovině desáté minuty po rychlé akci opět navyšuje dánský náskok Mads Christiansen. (3:5)
    9. 3:4
    9
    Jednoduchá branka pro Polsko a střelce Jurkiewicze, jehož spoluhráč vystihl dánskou kombinaci a sám pak z vlastní poloviny zakončil do prázdné branky. (3:4)
    8
    Mariusz Jurkiewicz se dostal do kleští mezi dva hráče, ale těžkou střelou přesto dokázal překonat Landina Jacobsena. (2:4)

7
    Po faulu na Lijewského dostává první dvouminutový trest Henrik Toft Hansen. (1:4)
    6
    Lasse Svan s problémy zpracoval krátkou přihrávku od Olsena a z čáry ohraničující brankoviště propálil Szmala. (1:4)
    5. 1:3
    5
    Konečně se mohou radovat i Poláci, jejichž první branku v zápase vsítil Mariusz Jurkiewicz. (1:3)
    4
    Výborný úvod Dánska potvrzuje Mikkel Hansen, díky jehož proměněné sedmičce vedou Dánové už o tři branky! (0:3)
    2
    A Dánové ihned unikají do dvoubrankového vedení! Povedenou padající ránou se opět prezentoval Morten Olsen. (0:2)
    1
    A tento útok hned končí úvodním gólem, který přišel z ruky Mortena Olsena. (0:1)

Michal Břuchanský

Polsko: Szmal, Wyszomirski, Lijewski, Jachlewski, Krajewski, Bielecki, Wisniewski, B. Jurecki, M. Jurecki, Jurkiewicz, Syprzak, Daszek, Kus, Szyba.
    Dánsko: Landin Jacobsen, Green Krejberg – Christiansen, Mensah Larsen, Mortensen, Nøddesbo, Svan, R. Toft Hansen, Møllgaard, Søndergaard, H. Toft Hansen, Hansen, Olsen, Damgaard Nielsen.

Rozhodčí: Horáček, Novotný