Atlético – Alavés 1:1 (kon.) | Celta Vigo – Leganés 0:1 (kon.) | Valencia – Las Palmas 2:4 (kon.)
Celta de Vigo
0:1 (0:0)
CD Leganés
Pondělí 22.08.2016, 20:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 1. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (21:52:16)
    Parádní den pro CD Leganés! Historicky první vítězství v nejvyšší španělské soutěži.

Fotbalisté Leganés slaví historicky první vítězství v nejvyšší španělské soutěži, když po bojovném výkonu poráží 1:0 favorizovanou Celtu Vigo. Domácí byli v úvodních minutách zápasu lepším týmem, ovšem poté se hra vyrovnala a Leganése začalo zlobit. Jediná branka utkání padla v 75. minutě po rohovém kopu, šťastným střelcem se stal Díaz.

90+5

90+5
    Hosté dokázali míč odhlavičkovat od své branky a rozhodčí tento duel ukončuje!

90+5
    Celta Vigo bude zahrávat rohový kop. Tohle je pravděpodobně poslední šance domácích.

90+4
    Serantes si došel do vzduchu pro centrovaný míč a s rozehrávkou spěchat nebude. Leganés je velmi blízko vítězství.

90+3
    Domácím se u pokutového území absolutně nedaří, hosté mají závěr zápasu pod kontrolou. Ovšem stačí jedna vydařená akce a všechno může být jinak.

90+2
    Hra může konečně naplno pokračovat. Celta se pokouší o závěrečný tlak. Bude z toho vyrovnání?

90+1
    Nad rámec základní hrací doby budou nastaveny čtyři minuty.

90
    Timor si neodpustil z lavičky poznámky k sudímu a dostává červenou kartu a musí odejít do kabiny.

89
    Aspas neovládl své emoce a zbytečně odhodil dotírajícího hráče na trávník. Je z toho žlutá karta.

88
    Žlutou kartu dostává Pablo Hernández (Real Club Celta de Vigo).

88
    Gabriel zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat lékařské ošetření. Hosté budou nyní hru kouskovat, což se dalo očekávat.

87
    Po dlouhém nákopu do vápna vznikl před brankou hostujícího celku chaos, ale nakonec se hosté se štěstím ubránili.

86
    Fotbalisté domácího celku začínají hrát křečovitě a nemohou se kombinační hrou dostat k brance Serantese.

84
    Machís dostal přihrávku do běhu a mohl vypálit z dobré pozice, ale rána mu vůbec nevyšla.

84
    Celta nadále kombinuje na útočné polovině, ale k žádnému střeleckému pokusu se nemůže dostat.

83
    Hostující fotbalisté se již absolutně nikam zbytečně netlačí a v následujících minutách budou bránit své jednogólové vedení.