Jekatěrinburg – Ufa 4:3 (2:1 po s.n.) | Jaroslavl – Novokuzněck 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 4:1 (kon.)
Petrohrad – Toljatti 5:1 (kon.) | Viťaz – Omsk 2:3 (kon.) | Záhřeb – Spartak Moskva 0:1 (kon.)

Roman Horák (CEC) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:29
    Dominik Furch (OMS) 20 minut 1 inkasovaný gól. (21:31:32)

Hostující celek vyhrává tento duel rozdílem jedné branky. Domácí se snažili seč jim síly stačily, ale na výhru neměli nárok.

59:18
    Domácí to znovu zkoušejí se šesti bruslaři v poli. Brankář jde ze hry na střídačku.

59:13
    Oddechový čas pro hosty.

59:13
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Gól v přesilovce. MAXIM AFINOGENOV dává kontaktní branku. Domácí fanoušci se radují, jejich tým se dostává do hry. Bez asistence.

59:03
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Anton Fiščenko – 2 min., vysoká hůl).

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:30
    Domácí nyní hrají bez brankáře. Hráni fanoušky se nadechují domácí k poslednímu tlaku.
    57:35 Ilja MICHEJEV - 1:3

57:35
    Avangard právě vstřelil branku!
    Nyní už domácí maskovaný muž nestačil na střelu soupeře. IIYA MICHEJEV dává po Paršinově přihrávce krásnou branku. Hostující celek tak rozhoduje definitivně o své výhře. Asistence: Denis Paršin.

57:34
    Hostující celek je střelecky podstatně aktivnější, ale ne a ne překonat brankáře domácích. Harri Säteri hraje dnes velký zápas.

56:00
    Poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, stav zápasu je stále stejný. Hosté vedou o jednu branku.

55:33
    Hostující celek nevyužil další přesilovou hru. Domácí se dokázali ubránit. Viťaz už mnoho času na vyrovnání nemá.

53:33
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Nikita Vyglazov – 2 min., podražení).

52:00
    Čas vymezený pro třetí třetinu se blíží ke svému konci. Hostující celek stále vede o jednu branku.

50:29
    Domácí celek hraje nyní už v plném počtu.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí stále prohrávají o jednu branku.

48:29
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 2 min., držení hole).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 40. Kopejkin, 60. Afinogenov – 5. Pěrežogin (Burdasov), 38. Burdasov (Pjanov, Fiščenko), 58. I. Michejev (Paršin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Säteri) – Katičev, Jeřábek, Golovkov, A. Semjonov, Berďukov, Gimajev, Voronkov – Horák, Afinogenov, Makejev – Kempe, Kopejkin, M. Aaltonen – Cyganov, Soloduchin, A. Nikulin – Vyglazov, Al. Stěpanov, Drugov – Rubcov.
    Avangard Omsk: Furch (Šilin) – J. Medveděv, Martynov, Gustafsson, Ahnelöv, Kutějkin, Kulik, Děrvuk, Minejev – Pjanov, Pěrežogin, Burdasov – Paršin, Zubov, I. Michejev – Lemťugov, Kučerjavenko, Pestuško – Machanovskij, A. Gluchov, Fiščenko.

Diváci: 4 500