San Marino – Ázerbájdžán 0:1 (kon.) | Dánsko – Arménie 1:0 (kon.) | Kazachstán – Polsko 2:2 (kon.)
Litva – Slovinsko 2:2 (kon.) | Slovensko – Anglie 0:1 (kon.) | Česko – Sev. Irsko 0:0 (kon.)
Norsko – Německo 0:3 (kon.) | Rumunsko – Černá Hora 1:1 (kon.) | Malta – Skotsko 1:5 (kon.)
Litva
2:2 (2:0)
Slovinsko
Neděle 04.09.2016, 18:00 • Vilniaus LFF stadionas, Vilnius • Kvalifikace MS (Evropa)

85
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Nerijus Valskis, přichází Deivydas Matulevičius.

79
    Domácí reprezentace provádí krátce po první obdržené brance své druhé střídání v tomto zápase. Kouč Edgaras Jankauskas posílá ze hry Vykintase Slivku, který se postaral o zatím rozdílový gól. Na jeho místo přichází Chvedukas.

70
    Fiodor Černych v dnešním utkání končí, neboť mu jeho zdravotní stav nedovolí v zápase pokračovat. Na jeho místo přichází Grigaravičius!

56
    Slovinský kouč po deseti minutách druhého poločasu provádí druhé střídání v tomto zápase. Ze hřiště odchází Benjamin Verbić, který v dnešním utkání nepředvedl zrovna špatný výkon. Na jeho místo přichází Novakovič.

46
    Kouč Srečko Katanec reaguje na nepříznivý stav prvním střídáním. Ze hřiště odchází Robert Berić, který byl v prvním poločase hodně nevýrazný. Na jeho místo přichází Josip Iličić.

Jan Havlovic

Branky: 32. Černych, 34. Slivka – 77. Krhin (Iličić), 90+3. Cesar (Iličić)

Karty:   87. Samardžić (SLV)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 5:13. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 14:10.
    Litva: Setkus – Vaitkūnas, Freidgeimas, Girdvainis, Slavickas – Černych (C) (70. Grigaravičius), Žulpa, Kuklys, Novikovas – Valskis (85. Matulevičius), Slivka (79. Chvedukas).
    Náhradníci: Zubas, Klevinskas – L. Klimavičius, Grigaravičius, Česnauskis, Matulevičius, Radzinevičius, Chvedukas, A. Klimavičius, Verbickas, Lukša, Baravykas.

Slovinsko: Oblak – Skubič, Samardžić, Cesar (C), Jokić – Verbič (56. Novaković), Krhin, Kampl – Birsa – Berić (46. Iličić), Bezjak.
    Náhradníci: Belec, Kotnik – Struna, Iličić, Novaković, Stojanović, M. Mevlja, Trajkovski, Zajc, Vrhovec, Črnic.

Rozhodčí: Artur Soares Dias – Tavares, Soares (vš. Portugalsko)