Lyon – Bordeaux 1:3 (kon.) | Lorient – Nancy 0:2 (kon.) | Lille – Monaco 1:4 (kon.)
Bastia – Toulouse 2:1 (kon.) | Angers – Dijon 3:1 (kon.) | Guingamp – Montpellier 1:1 (kon.)
EA Guingamp
1:1 (1:1)
Montpellier HSC
Sobota 10.09.2016, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:53:55)

Fauly: 14:14.

Hostující hráči se v prvním poločase velmi překvapivě dostali do vedení zásluhou trefy Sansona. Ještě do konce poločase ale bylo srovnáno, když se trefil po kombinaci Regis Coco a tím i určil konečné skóre zápasu. Ve druhém poločasu jsme už branky neviděli, aspoň ty uznané, a tak si každý tým z tohoto zápasu odnese bod. Guingamp se mohl dotáhnout na samé čelo tabulky, ale po dnešní ztrátě je až na třetím místě.

90+3

90+3
    V poslední minutě měli domácí k dispozici ještě rohový kop. Ten však už nic nebezpečného před brankou Jourdrena nepřinesl a tak zápas končí remízou.

90+2
    K volnému přímému kopu se postavil Sanson, který poslal míč do vápna. Tam byl ale nejvýše domácí kapitán Sorbon, který uklidnil situaci.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
    90. Předčasná domácí radost po odpískaném ofsajdu

90
    Už už se domácí radovali z vítězné branky, ale Coco byl v době přihrávky v ofsajdu a branka nemůže být uznána!
    89. Blas nepřehodil brankáře hostů

89
    Mohlo být rozhodnuto! Blas si výborně zpracoval vysoký míč za obranu a z první chtěl přehodit z velké dálky brankáře Míč se mu však svezl po nártu a míč končí na tribuně.

88
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Jimmy Briand.

87
    Hostující hráči už nemají sílu se vydat také do útoku a jen odevzdávají míč na polovinu soupeře. Navíc Boudebouz přetáhl svůj centr až za postranní lajnu.

86
    Domácí se čím dál více tlačí k centrům. Nyní ale jeden zblokoval šikovně ke svému brankáři Roussillon a zneškodnil tak celou akci.

85
    Hosté museli sáhnout k taktickému faulu, kterého se dopustil Sylla, který zastavil unikajícího Blase.

84
    K rohovému kopu se postavil Diallo, který ale nerozehrál přesně a poté je na víc přistižen v ofsajdovém postavení. Nyní mohou jít do útoku také hosté.

83
    Dlouhý pas na Blase byl příliš dlouhý, ale domácí útočník zastihl míč ještě na hrací ploše. Následný centr ale nenašel žádného hráče v červeném dresu. Akce domácích pokračovala a po zblokovaném centru je z toho rohový kop.

81
    Oba týmy mají zhruba deset minut, aby vstřelenou brankou rozhodly o vítězství v dnešním zápase.