Bayern – Ingolstadt 3:1 (kon.) | Dortmund – Darmstadt 6:0 (kon.) | Hamburg – RB Lipsko 0:4 (kon.)
Hoffenheim – Wolfsburg 0:0 (kon.) | Frankfurt – Leverkusen 2:1 (kon.) | Mönchengladbach – W. Brémy 4:1 (kon.)
Hamburger SV
0:4 (0:0)
RB Lipsko
Sobota 17.09.2016, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga • 3. kolo

Máme za sebou dnešní utkání. První poločas jsme se branky nedočkali, ale ve druhém, to teda byly doslova hody. Hosté vstřelili čtyři branky a jasně ovládli dnešní zápas. Nováček tedy dělá další dobrý dojem a aktuálně se nachází na druhé pozici v tabulce. Nejsou ovšem ještě odehrány všechny zápasy tohoto kola. Loučím se a přeji příjemný zbytek dne. (17:27:43)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 17:12.

90+3
    90+2. Davie SELKE - 0:4

90+2
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    Další chyba domácí obrany. Pěkný pas do vápna a DAVIE SELKE střílí čtvrtou branku dnešního utkání. Tak to je debakl panečku a velké překvapení!

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec hrací doby.

90
    Domácí jsou u míče a kombinují ve středu hřiště.

88
    Z rohového kopu nic nebude. Píská se útočný faul, navíc musí být jeden z hráčů ošetřován.

88
    Rohový kop pro Hamburk.

86
    Dobrá akce domácího týmu. Ve vápně přišla finální nahrávka před branku, ale k míči se dostal jako první pohotový brankář Gulácsi.

84
    Domácí chtějí vstřelit alespoň čestnou branku. Obrana Lipska ovšem dnes hraje v dobré pohodě a předvádí opravdu dobrý výkon.

83
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Gian-Luca Waldschmidt.

83
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Bobby Wood, přichází Michael Gregoritsch.

82
    Hunt měl na kopačkách čtvrtou branku hostujícího týmu. Na poslední chvíli však stihl míč vyrazit Adler. Velmi pohotový zákrok domácího brankáře.

82
    Hráči Lipska jsou stále při chuti a chtějí dát ještě minimálně jednu branku. Nyní kombinují na útočné polovině.

81
    Střídání v týmu RasenBallsport Lipsko: ze hřiště odchází Yussuf Poulsen, přichází Davie Selke.

79
    Myslím, že o vítězi v dnešním utkání je již jasno. Zbývá ovšem ještě více než deset minut. Lipsko je u míče.
    77. Timo WERNER - 0:3

77
    Veliká chyba hráče domácího týmu, rychlá přihrávka na TIMA WERNERA, který běží sám na branku a nakonec překonává domácího brankáře. Werner dnes zařídil tři branky a navíc je na hřišti až od druhého poločasu. V Lipsku bude určitě hrdinou.

Kateřina Kovářová

Branky: 66. Forsberg (pen.), 72. Werner (Orban), 77. Werner (Forsberg), 90+2. Selke (Forsberg)

Karty:   8. Sakaj (HAM), 13. Spahić (HAM), 51. Djourou (HAM), 65. Adler (HAM), 70. Wood (HAM) – 75. Compper (RBL)

Hamburger SV: Adler – Sakaj, Djourou, Spahić, Santos – G. Jung, Holtby – N. Müller, Hunt (70. Halilović), Kostić (83. Waldschmidt) – Wood (83. Gregoritsch).
    Náhradníci: Mathenia – Ekdal, Gregoritsch, Halilović, Ostrzolek, Waldschmidt, Reis.

RB Lipsko: Gulácsi – Bernardo, Orban, Compper, Halstenberg – Keïta (46. Werner), Ilsanker, Demme, Forsberg – Sabitzer (62. Kaiser), Y. Poulsen (81. Selke).
    Náhradníci: Müller – Burke, Kaiser, Selke, Schmitz, Werner.

Rozhodčí: Kampka – Schaal, Kempknes