Twente – Den Haag 4:1 (kon.) | Arnhem – GA Eagles 2:0 (kon.) | Kerkrade – Heerenveen 0:3 (kon.)
Willem II – Excelsior 1:1 (kon.)
Willem II Tilburg
1:1 (1:0)
SBV Excelsior
Sobota 17.09.2016, 20:45 • Koning Willem II Stadion, Tilburg • Nizozemská Eredivisie • 6. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. Přeji dobrou noc a těším se u dalších textových přenosů, mějte se hezky a na počtenou! (22:41:26)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:15.

Je dobojováno, zápas končí remízou 1:1 a oba týmy si tak připíší po jednom bodu do tabulky.

Vše odstartovali domácí, kteří se zásluhou hlavičky Frana Sola dostali do vedení už v 6. minutě. V první půli pak byli lepším týmem, ale další šance nepřicházely...

Ve druhé půli se poté hra vyrovnala, avšak opět to bylo bez výraznějších příležitostí. Hostům se ale přeci jen povedlo vyrovnat – střídající Hicham Faik pálil v 80. minutě z přímého kopu přesně a dal tak skóre konečnou podobu.

90+4

90+4
    Nakonec mohlo být vše ještě úplně jinak! Pantićovu ostrou ránu Lamprou d námahou vyrazil a Bruins se tlačil za dorážkou. Lamprou se ale dobře zorientoval a míč dokázal ukrýt v rukavicích.

90+4
    Ta je ale pryč, k balonu se po dlouhém vhazování dostal Tom Muyters a míč zkrotil v dlaních.

90+3
    Karami odvrátil míč před Brunem Andradem jen do autu, domácí mají ještě jednu dobrou šanci.

90+3
    Poté ale balon sebral Kostas Lamprou a rychle jej vrací do hry, domácí ještě živí naděje na zisk tří bodů.

90+2
    Karami svým dlouhým pasem nastartoval Hadouira, jenž v souboji s Petersem vybojoval aut.

90+1
    Na parádní Crouxův centr seběhl kapitán Willemu Peters a nový muž na trávníku Ogbeche, tito dva si ale špatně rozuměli a míč mezi nimi propadl do zámezí.

90+1
    Sudí Liesveld nastavil ještě čtyři minuty.

90
    Ani z druhého rohu ale domácí nedokázali udeřit, řádná hrací doba se naplnila.

90
    Hosté se ubránili, ovšem jen za cenu odvrácení míče na další rohový kop.

89
    Po obranném zákroku Bruinse rozehrají domácí rohový kop, je to jedna z posledních šancí na změnu skóre.

89
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Erik Falkenburg, přichází Bartholomew Ogbeche.

88
    Pelé van Aanholt si při rozehrávce autu popoběhl dobře sedm metrů blíž braně Excelsioru. Vhazovat ale bude až za chvíli, až domácí vystřídají.

87
    Jordan Peters pomáhá Fredymu, jehož očividně sužují křeče. Míč se pak vzápětí stěhuje k domácím, vrátil jim ho Koolwijk.

86
    Ani hosté ale neskládají zbraně. Po pravé straně pronikl vpřed Karami, po jehož iniciativě následuje aut.

85
    Balon má v moci Tom Muyters, jenž s rozehrávkou moc nespěchá. Nakonec poslal míč na pravou stranu, kde ale hosté balon ztratili.