Twente – Den Haag 4:1 (kon.) | Arnhem – GA Eagles 2:0 (kon.) | Kerkrade – Heerenveen 0:3 (kon.)
Willem II – Excelsior 1:1 (kon.)
Roda JC Kerkrade
0:3 (0:1)
SC Heerenveen
Sobota 17.09.2016, 19:45 • Parkstad Limburg Stadion (Kerkrade) [Kapacita: 19 979] • Nizozemská Eredivisie • 6. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:44:07)

Dnešní utkání je za námi a rozhodně to žádná nuda nebyla. Ale teď pěkně popořádku. Nejdříve jsme byli svědky už v 8. minutě krásného gólu z přímého kopu, který obstaral Larsson.Ve 34. minutě vyfasoval druhou žlutou kartu Ajagun a musel tak předčasně do sprch. Ve 43. minutě musel předčasně do sprch také Kum a domácí dohrávali zápas v devíti lidech. Hosté tak měli logicky ve druhém poločase jasnou převahu a v 68. minutě jí dokázal zužitkovat střídající Veerman. Hosté také dohrávali zápas bez jednoho hráče, neboť v 75. minutě byl vyloučen po druhé žluté Facey. I přesto však hosté dokázali vstřelit domácím ještě jednu branku a to v 77. minutě Zeneli. Hosté si tak po dnešní jednoznačné výhře připisují do tabulky důležité tři body.

Držení míče: 36% – 64%
    Střely celkem: 8 – 17
    Střely na branku: 3 – 6

90+3

90+2
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště a zápas se tak už jen prakticky dohrává.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Hostům se tento rohový kop nepovedl a hrát tak mohou domácí.

89
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

87
    Na trávníku se toho momentálně moc neděje. Hosté už prakticky dohrávají zápas a dopředu se příliš nesnaží.

85
    Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.

84
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

82
    Domácí zahrávali rohový kop, který se jim však vůbec nepovedl a vyrazit dopředu tak mohou hosté.

81
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Jeremia St. Juste a místo něj nastupuje Caner Cavlan.

79
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se už příliš neženou.
    77. Arber ZENELI - 0:3

77
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Hosté zvyšují na 0:3! ARBER ZENELI se dostal ke střele poblíž hranice vápna, jeho povedená střela mířená k levé tyči skončila v síti. Van Leer neměl žádnou šanci.

76
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází střelec první branky Sam Larsson a místo něj nastupuje Luciano Slagveer.

76
    V dnešním utkání jsme tak viděli už třetí červenou kartu, což je velice nevidáné.