Bayern – Ingolstadt 3:1 (kon.) | Dortmund – Darmstadt 6:0 (kon.) | Hamburg – RB Lipsko 0:4 (kon.)
Hoffenheim – Wolfsburg 0:0 (kon.) | Frankfurt – Leverkusen 2:1 (kon.) | Mönchengladbach – W. Brémy 4:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
0:0 (0:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 17.09.2016, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 3. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:30:54)

Fauly: 16:18.

I přes velmi ofenzivní fotbal jsme vstřelenou branku neviděli. Domácí Hoffenheim se tak rozchází s Wolfsburgem bez branek.

Ve druhém poločase se domácí dostali více do hry a také mohli skórovat, když byl zcela sám ve vápna Mark Uth, ale střílel jen do boční sítě. Na druhé straně měl největší šanci zápasu Mario Gómez, který ale ani na dva pokusy Olivera Baumanna nepřekonal. Oba týmy se tak z dnešního zápasu odnášejí po bodu.

90+2

90+2
    Ještě jedna šanci pro Wolfsburg. Polanski fauloval na třiceti metrech od branky. Znovu se k míči postavil Rodríguez, ale ani teď netrefil svým pokusem branku.

90+2
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90+1
    Ricardo Rodríguez se postavil k rozehrávce, ale jeho pas nenašel spoluhráče a Oliver Baumann může být v klidu. Následná střela rozehrávajícího Rodrígueze je zblokovaná.

90
    V poslední minutě zápasu se dostal k míči hostující Horn na pravé straně a ještě vybojoval faul na Rudym. Baumann bude mít ještě práci.

89
    Mario Gómez se ve druhém poločase úplně vytratil z trávníku. Nyní navíc předvedl útočný faul při přebíraný nahrávky do běhu.

88
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Paul Seguin.

87
    Samostatná akce Demirbaye mohla rozhodnout zápas. Domácí útočník se dostal přes několik protihráčů a z hranice vápna poslal míč na branku. Velmi slabou střelu ale Koen Casteels chytil bez problémů.

85
    Na třiceti metrech od branky byl faulován právě Mark Uth. K rozehrávce se postavil Eugen Polanski. Ale domácí kapitán poslal míč jen do zdi.

84
    Skvěle si poradil se soupeřem ve středovém kruhu Polanski. Domácí kapitán poté ale nepřihrál přesně do pravého kraje a Hoffenheim přichází o míč.

83
    Vlci se snaží o napadání na polovině soupeře. Teď se to ale nemuselo vyplatit. Domácí se dostali velmi rychle až do vápna a Mark Uth mohl rozhodnout. Jeho střela ve skluzu ale končí jen v boční síti.

82
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Caligiuri, přichází Jannes-Kilian Horn.

81
    Posledních zhruba deset minut pro oba týmy, aby vstřelenou branou rozhodly dnešní zápas a připsaly si všechny tři body na své konto.

80
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Nadiem Amiri, přichází Adám Szalai.

79
    Sebastian Rudy obdržel žlutou kartu od rozhodčího za zákrok na Gómeze.

78
    Pavel Kadeřábek se po delším čase dostal také k míči a hned z toho bylo horko ve vápně soupeře. Jeho velmi přesný centr hledal Wagnera a ten byl sražen k zemi. Rozhodčí ani nyní nepíská pokutový kop.

Vít Schück

Branky:

Karty:   22. Wagner (HOF), 79. Rudy (HOF) – 13. Gerhardt (WOF)

Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 9:5. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 16:18.
    TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kadeřábek, Süle (38. Vogt), Bičakčić – Rupp, Rudy, Polanski (C), Amiri (80. Szalai) – Uth, Wagner, Kramarić (67. Demirbay).
    Náhradníci: Stolz – Schär, Demirbay, Toljan, Zuber, Vogt, Szalai.

VfL Wolfsburg: Casteels – Błaszczykowski (C) (71. Bruno Henrique), Bruma, Wollscheid, Ricardo Rodríguez – Arnold, Gerhardt – Vieirinha, Draxler (88. Seguin), D. Caligiuri (82. Horn) – Mario Gómez.
    Náhradníci: Benaglio – Schäfer, Bruno Henrique, Horn, Brekalo, Seguin, Knoche.

Rozhodčí: Perl – Stein, Emmer (vš. Německo)