Monaco – Rennes 3:0 (kon.) | Nancy – Nantes 1:1 (kon.) | Lorient – Lille 1:0 (kon.)
Bordeaux – Angers 0:1 (kon.) | Dijon – Méty 0:0 (kon.) | Toulouse – Guingamp 2:1 (kon.)
FC Lorient
1:0 (0:0)
Lille OSC
Sobota 17.09.2016, 20:00 • Stade du Moustoir - Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

To je z tohoto utkání vše. Děkuji vám za pozornost a u Ligue 1 zase někdy na počtenou. (21:59:26)

STATISTIKY UTKÁNÍ

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:10.

Duel mezi Lorientem a Lille je ukončen! Domácí mužstvo se dočkalo prvních získaných bodů a díky penaltě Benjamina Moukandja ze 75. minuty zvítězilo nejtěsnějším rozdílem 1:0. Hosté se dnes do vyložených příležitostí nedostali a zaslouženě prohráli.

90+2

90+2
    Hráči Lorientu si v nastavení počínají jako zkušení mazáci a drží míč na polovině Lille.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 2 minuty! Podaří se Lille vyrovnat nebo si Lorient připíše první body v této sezoně?

90
    Po postupném útoku na levém křídle a následném centru se do zakončení tlačil Amalfitano, ale při hlavičce byl vyveden z míry jedním z obránců a svůj pokus namířil mimo tři tyče.

89
    Chvílemi to vypadá, jakoby Lille vyrovnat ani nechtělo. Hostům chybí potřebný "drajv" a chuť něco vymyslet na polovině soupeře.

88
    Lille drží míč na svých kopačkách a dlouhými nákopy se snaží přiblížit domácí šestnáctce. Hostům k vyrovnání nezbývá moc času.

86
    Tak to se opravdu nepovedl. Přímý kop rozehrál Nicolas de Preville, jenž trefil možná 15. řadu místního stadionu.

85
    Mendes dobře zavezl míč až téměř k velkému vápnu domácích, načež byl faulován. Lille rozehraje přímý kop.

84
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Benjamin Moukandjo, přichází Jimmy Cabot.

83
    Hosté byli blízko vyrovnání. Po výborném centru Corchii hlavičkoval osamocený de Preville, ale v záklonu mířil nad.
    Takto se hráči Lorientu radovali z proměněné penalty

80
    Držení míče i nadále vyznívá ve prospěch hostujícího celku – 40%:60%.

79
    Lorient v druhém poločase rozhodně nemá herní převahu, v ofenzivní fázi je přesto nebezpečnější, dá se tedy říci, že se do vedení dostal zaslouženě.

77
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Stoppila Sunzu, přichází Ryan Mendes.
    75. Benjamin MOUKANDJO - 1:0

76
    Lorient právě vstřelil branku!
    Oranžoví využívají nařízenou penaltu a dostávají se do vedení! Zodpovědnost vzal na svá bedra útočník BENJAMIN MOUKANDJO, jenž překonal Enyeamu a otevírá gólový účet zápasu – 1:0.