Ried – Rheindorf Altach 2:1 (kon.) | Admira – Sturm Graz 0:3 (kon.) | Wolfsberger – St. Pölten 1:1 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
0:3 (0:1)
SK Sturm Graz
Sobota 17.09.2016, 18:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 8. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 22:15. (21:24:28)

Admira držela úvodních třicet minut Sturm Graz na uzdě, poté se ale prosadil Deni Alar a rozjel silné ofenzivní manévry svého týmu, které sice ještě před přestávkou druhý gól nepřinesly, po hodině hry se ale prosadil Lukas Spendlhofer. Admira se marně snažila se zápasem něco udělat a ze hřiště byl stažen její nejlepší střelec Lukas Grozurek, toho ovšem nikdo nedokázal zastoupit a vítězství vedoucího celku tabulky zpečetil devět minut před koncem druhou trefou v utkání Deni Alar. Sturm Graz potvrdil roli favorita a na čele má s devatenácti body pětibodový náskok před druhým Altachem. Třetí Salzburg a čtvrtá Austria má zápas k dobru a může se v tabulce posunout výše. Konečný výsledek. Admira Wacker 0 Sturm Graz 3.

90+2

90+1
    Admira zkusila vstřelit alespoň čestný gól, přízemní střela z levé strany šestnáctky byla ale příliš slabá a Christian Gratzei si s ní hravě poradil.

90
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 2 minuty.

89
    Úřadující mistr Salzburg se zítra může v případě vítězství posunout na druhé místo a na Sturm by ztrácel před devátým kolem dva body.

88
    Zbytek utkání už se dohrává jen z povinnosti a je jasné, že Sturm Graz bude mít na svém kontě po osmi odehraných kolech 19 bodů.

87
    Deni Alar odešel ze hřiště za velkého potlesku hostujících fanoušků poté, co přispěl k již jistému vítězství svého týmu dvěma góly.

86
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Deni Alar, přichází Roman Kienast.

86
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Srdan Spiridonovic, přichází Patrick Wessely.

85
    Další borec, který dnes přihrál na gól odešel ze hřiště. Po Saschovi Horvathovi bude sledovat zbytek utkání z lavičky Marc Andre Schmerböck.

84
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Marc Andre Schmerböck, přichází Philipp Huspek.

83
    Deni Alar během úvodních osmi zápasů vstřelil již sedm branek, což je fantastická bilance.

82
    Sturm Graz přidává třetí gól, o který se zasloužil Deni Alar a vstřelil svou druhou branku v utkání.
    81. Deni ALAR - 0:3

81
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Fabian Koch výtečně vystihl rozehrávku Admiry a poté nádherným obloučkem vyslal do samostatného úniku DENIHO ALARA, který udělal vybíhajícímu brankářovi Manuelovi Kuttinovi kličku a uklidil míč do prázdné brány. Asistence: Fabian Koch.

80
    Sascha Horvath v prvním poločase skvěle vystihl odkop domácích fotbalistů a založil rychlý protiútok, po kterém vstřelil klíčový první gól Deni Alar.

79
    Sturm Graz sáhl před pár okamžiky k prvnímu střídání a ze hřiště odešel Sascha Horvath, který odehrál velice slušný zápas.

Tomáš Reiner

Branky: 34. Alar (Horvat), 63. Spendlhofer (Schmerböck), 81. Alar (Koch)

Karty:   62. Lackner (TRK), 65. Toth (TRK)

Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 22:15.
    FC Admira Wacker Mödling: Kuttin – Zwierschitz, Lackner, Wostry, Bajrami – Ebner, Toth – Grozurek (74. Monschein), Knasmüller, Sax (59. Starkl) – Spiridonovic (86. Wessely). (rozestavení 4-2-3-1)
    Náhradníci: Leitner – Strauss, Blutsch, Pavic. Trenér: Oliver Lederer.

SK Sturm Graz: Gratzei – Koch, Spendlhofer, Schulz, Lykogiannis – Jeggo, Matic – Hierländer, Horvath (77. Piesinger), Schmerböck (84. Huspek) – Alar (86. Kienast). (rozestavení 4-2-3-1)
    Náhradníci: Lück – Schoissengeyr, Potzmann, Dobras. Trenér: Franco Foda.

Rozhodčí: Dominik Ouschan. Asistence: Stefan Gamper, Markus Gutschi. Čtvrtý rozhodčí: Sebastian Gishamer