Ried – Rheindorf Altach 2:1 (kon.) | Admira – Sturm Graz 0:3 (kon.) | Wolfsberger – St. Pölten 1:1 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
1:1 (1:1)
SKN St. Pölten
Sobota 17.09.2016, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 8. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:54:37)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 11:24.

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Do vedení se dostali hosté, ale domácí pak zabrali a Sanogo vyrovnal. Ve druhém dějství byli domácí o něco aktivnější, ale prosadit se už nedokázali.

90+4

90+3
    Domácí se ještě tlačí dopředu, ale vypadá to, že hosté to zvládnou a doslova vybojují cenný bod.

90+2
    Žlutou kartu dostává Stec (SKN St. Pölten).

90+1
    Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Prosenik, přichází Topcagić.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Žlutou kartu dostává Huber (SKN St. Pölten).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Martic, přichází Petrovic.

87
    Hosté se už pouze brání a směrem dopředu rezignovali. Konec utkání se blíží a vypadá to, že týmy si body rozdělí.

85
    Domácí zahrávali další rohový kop, ale ani z něho se nic neurodilo.

83
    Domácí to vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a od své branky bude rozehrávat Riegler.

80
    Posledních deset minut mají oba celky na to, aby duel rozhodly, jinak si body rozdělí.

78
    Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se jim nedaří podle představ.

76
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Hartl, přichází Lumu.

74
    Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Zündel, přichází Hellquist.

71
    Je před námi posledních dvacet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.