Olomouc B – Zlínsko 3:0 (kon.) | Líšeň – Vyškov 0:1 (kon.) | Hulín – Zlín B 2:1 (kon.)
Blansko – Petřkovice 1:5 (kon.) | Hlučín – HFK Olomouc 1:1 (kon.) | Mohelnice – Třebíč 3:0 (kon.)
FC Hlučín
1:1 (0:1)
1. HFK Olomouc
Sobota 17.09.2016, 15:30 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Skončilo utkání Moravskoslezské fotbalové ligy, ve kterém domácí FC Hlučín pouze remizoval s 1. HFK Olomouc 1:1. Do utkání vstoupili lépe hosté, když se v sedmé minutě prosadil Přikryl. V druhém poločase domácí zlepšili a Marek Szotkowski v 53 minutě srovnal. V další fázi utkání si Hlučín vytvořit velké množství gólových šancí, Mucha ale překonán nebyl a hosté si tak odváží domů bod a vybojovanou remízu. (17:31:49)

90

90
    Rohový kop pro hosty a to jim hraje do karet.

89
    Domácí se nemohou dostat k brance soupeře.

88
    Hosté tahají čas jak jen to jde.

88
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Bořil, přichází Kostorek.

87
    Badalyan v těžké pozici hlavičkoval nepřesně.

86
    Fišer střílel pouze do obránce.

84
    Při hostech stojí všichni svatí! Szotkowski hlavičkoval na přední tyč, brankář jeho hlavičku vyrazil před sebe a Dostálovi chyběl krok k zakončení!

83
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Pezzotti.

83
    Domácí teď brzdí nepřesnosti a čas se jim rychle krátí.

81
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Fišer.

80
    Hlučín tlačí svého soupeře, zbývá mu deset minut.

79
    Szotkowski utekl obraně, následně nahrával pod sebe na Dostála, kterému opět z brankové čáry míč vykopl Krumpolc!

78
    Badalyan se dostal do šance, jeho střela ale skončila na tyči! Následnou dorážku Szotkowski trefil přesně doprostřed branky, kde stál připravený obránce a odkopl míč pryč! To byla velká šance!

77
    Pyclík ve vápně srazil Heinika a hra byla přerušena. Rozhodčí celkem překvapivě hru přerušil a oboum udělil žluté karty.

76
    Badalyan vynbojoval pro svůj tým roh.

75
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Vychodil, přichází Marek.

73
    Buček prošel přes Heinika do šance, na poslední chvíli mu ale Krejčí odkopl míč a k zakončení tak nedošlo.