Čeljabinsk – Ufa 4:2 (kon.) | Jokerit – Omsk 3:4 (0:2 po s.n.) | Riga – Novosibirsk 3:4 (kon.)
Minsk – Novokuzněck 4:2 (kon.) | Viťaz – Soči 4:3 (kon.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    ALEXANDER MATĚRUCHIN pečetí výhru Dinama Minsk gólem do prázdné brány. Bez asistence.

58:31
    Ljamkin zahákoval Stěpanova a jde si odpočinout na trestnou lavici.

55:43
    Dinamo si zahrává s ohněm. Vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě.

53:36
    Dinamo si situaci komplikuje. Stanislav Lopačuk vyloučen na dvě minuty za podražení.

53:27
    Šance Metallurgu momentálně hodně klesly. Alexander Komaristyj dostává dvě minuty za podražení Stěpanova.

49:28
    A Dinamu se to daří. Obrací utkání na svou stranu. SERGEJ KOSTICYN dostal krásný pas od Gragnaniho a střelou nad lapačku nedal Karejevovi šanci. Asistence: Marc-Andre Gragnani.

47:58
    Podaří se Dinamu vstřelit gól a posunout se k dnešním třem bodům? Ignat Zemčenko je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

47:37
    A domácí šanci využívají! Asi nejlepší hráč domácích v dnešním zápase NICK BAILEN vyrovnává stav dnešního zápasu. Asistence: Rob Klinkhammer, Jevgenij Kovyršin.

47:17
    Viksna vyloučen za vyhození puku mimo ledovou plochu. Šance pro domácí vyrovnat.

46:00
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Nedisciplinovanost domácích dala šanci hostům a ty ji využívají. JEVGENI VIKSNA trefil puk těsně nad beton Scrivense a ten se za pukem jen smutně ohlédl. Asistence: Andrej Pervyšin, Kirill Semjonov.

44:44
    To je velká šance pro hosty. Dlouhá přesilovka 5 na 3! Lisovec vyloučen za to samé jako před ním Stěpanov. Zdržování hry.

43:59
    Stěpanov si jde odpočinout, protože vyhodil puk mimo ledovou plochu.

39:11
    Trest pro hráče Metallurgu Denise Vichareva za hákování.

34:11
    Gragnani přijel do souboje jako poslední a nasadil Semjonovi krosček, který neušel pozornosti hlavního rozhodčího. Přesilovka pro Metallurg.

29:39
    Krásná akce v podání Dinama. Nick Bailen projel půl hřiště a přihrál Kosticynovi. Ten přejel útočnou modrou čáru a naservíroval puk zpět Bailenovi, který z mezikruží střílel, ale Karejev si vysoko vyjel a nedal prostor ke změně skóre.

26:05
    Jako bych to zakřikla. Nikita Komarov byl moc aktivní při napadání a vysloužil si dvě minuty za napadení.

19:40
    Stěpanov byl blízko gólu! Z levé strany pálil na vzdálenější tyč, ale hostující brankář včas stačil vykopnout beton proti střele. Následné dorážky byly také nebezpečné a v jednu chvíli nikdo nevěděl, kde je puk.

17:50
    Skvělá akce. Bailen přenechal puk Kosticynovi a ten z pozice mezi kruhy trefil pouze hruď Karejeva.

14:12
    První přesilovka pro domácí je také proměněna! Krásná akce, která byla od začátku až do konce provedena na modré čáře. Nick Bailen posunul na Matta Elisona, který přihrál doleva na volného ROBA KLINKHAMMERA a ten střelou bez přípravy překonal Karejeva. Asistence: Matt Elison, Nick Bailen.

13:48
    Velká šance domácích. Střela od modré a následné dvě její dorážky byly opravdu nebezpečné. Bohužel pro domácí bez gólového úspěchu.

12:47
    Razumov hákoval a půjde si sednout na trestnou lavici. Možnost pro domácí srovnat stav utkání.

03:37
    Hned první přesilovka je využita! IGNAT ZEMČENKO využil výborné přihrávky od Komaristyje a otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Alexander Kamaristyj.

02:55
    Klinkhammer si odpyká dvě minuty za hru vysokou holí.

Nikola Matějčková

Branky a nahrávky: 15. Klinkhammer (Ellison, Bailen), 48. Bailen (Klinkhammer, Kovyršin), 50. S. Kosticyn (Gragnani), 60. Matěruchin – 4. Zemčenko (Komaristyj), 46. Viksna (Pervyšin, K. Semjonov)

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Karnauchov) – Bailen, Znacharenko, Šinkevič, Gragnani, Lisovec, Krajíček – Ambožejčik, Pavlovič, Kovyršin – An. Stěpanov, S. Kosticyn, Lopačuk – Ellison, Klinkhammer, Gavrus – Drozd, N. Komarov, Matěruchin.
    Metallurg Novokuzněck: Karejev (M. Birjukov) – Kuklev, Ljamkin, Pervyšin, Viksna, Arbuzov, Vasilčenko, Tatalin, Ďjakov – Komaristyj, Lebeděv, Zemčenko – Solovjov, Vicharev, K. Semjonov – Jazkov, A. Michejev, Razumov – Jemec, S. Butuzov, Poliščuk.

Rozhodčí: Morozov, Tsyplakov – Zakharenkov, Maitak

Diváci: 12691