Jihlava – Kladno 1:3 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 1:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:3 (po pr.)
Ústí n/L – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Slavia – Litoměřice 4:1 (kon.) | Třebíč – Havířov 1:2 (kon.)

51:32
    Chrpa(KAD) si odpyká dvouminutový trest za krosček.

49:34
    Suchánek promáchl před prázdnou brankou!

48:27
    Veselý(KAD) odpyká dvouminutový trest za hákování.

47:20
    Kadaň právě vstřelila branku!
    A Trhači snižují! Vaněk zavezl kotouč do útočného pásma a přihrál MATĚJI ZADRAŽILOVI, který využil skuliny mezi tyčí a Gábou. Asistence: Dominik Vaněk, Martin Rohan.

45:57
    Vyloučen Suchánek(CEB) za sekání.

42:39
    Po střele Černého kotouč poskakoval po brankovišti, ale žádný z útočníků Trhačů ho nedokázal dotlačit do sítě!

41:13
    Zíb(CEB) poslal k zemi Hlavu a obdržel dvouminutový trest za faul kolenem.

36:30
    Hejcmanovi přeskočil kotouč hůl před prázdnou brankou!

36:17
    A hosté jdou do tří! Zíb(CEB) vyloučen za podražení.

35:32
    První přesilová hra pro Kadaň. Za vysokou hůl vyloučen Heřman(CEB)

33:02
    Dlouhá výhoda nakonec přerušena. Blaha(KAD) vyloučen na dvě minuty za sekání.

23:26
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    A hosté jdou do dvoubrankového vedení. Květoň našel na druhé straně pásma ŽIGU PAVLINA, který tvrdou střelou překonává Krále. Asistence: Lukáš Květoň.

18:47
    Straka s Heřmanem se dostali do úniku dva na jednoho, druhý jmenovaný však nedokázal zakončit do odkryté branky!

09:09
    A Motor využívá přesilovou hru! Suchánkovu střelu tečoval před brankou LUBOŠ ROB a domácí brankář nestihl zareagovat. Asistence: Jakub Suchánek, Michal Chovan.

07:55
    První vyloučení dnešního zápasu. Zadražil(KAD) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

04:27
    Nouza zachytil puk před brankou a okamžitě vystřelil, ale Král také vyrukoval se skvělým zákrokem lapačkou!

03:13
    Vzápětí se Osmík znovu dostal ke střele, ale Gába jeho střelu zlikvidoval povedeným zákrokem lapačkou!

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 48. M. Zadražil (Vaněk, M. Rohan) – 10. Rob (Suchánek, Chovan), 24. Pavlin (L. Květoň)

SK Trhači Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný, R. Černý, J. Tomeček, M. Rohan, Tejnor, Chalupa, Blaha – Kůs, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, M. Zadražil, Vaněk – R. Veselý, Berger, Hlava – Ringler, Osmík, Wágner.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Fillman, Žovinec, Pavlin, Pýcha, Suchánek, Zíb, Mazanec – Čermák, Pajič, Květoň – Nouza, J. Straka, Heřman – Chovan, Rob, Babka – Kuchejda, Škoda.

Rozhodčí: Veselý – Belko, Maštalíř