Orange 20 – Nitra 0:4 (kon.)
HK Orange 20
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
HK Nitra
sk Čtvrtek 22.09.2016, 18:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga (SR) • 6. kolo

59:18
    2 min. plus 10 Slovák (NIT), držanie hokejky a nešportové správanie.

Slovákovi sa na trestnú nechce a sú z toho 2 min. pre hráčsku lavicu za nešportové správanie. 42 sekúnd pred koncom za stavu 0:4.

58:52
    Už sa hrá v plnom počte, Durný vyrazil Slovákovu dorážku zblízka.

57:26
    Druhá dobrá šanca Grmana, keď si zbehol na kruh, zblízka však Foltána neprekonal.
    56:40

56:40
    Grmanova delovka zo stredu modrej, do tyčky. Aj smola teraz na hokejkách mladých reprezentantov.

56:25
    2 min. Štefanka (NIT), seknutie.

32 sekúnd presilovky o dvoch hráčov, time out trénera Bokroša.

54:57
    2 min. Macík (NIT), podrazenie.

49:40
    2 min. Žiak (S20), krosček
    2 min. Pupák (NIT), údery
    2 min. plus Murín (S20), údery plus nešportové správanie

48:27
    2 min. Slovák (NIT), hákovanie

Svojou nepresnosťou Marek Slovák dostal svojich pod tlak, ktorý ukončil hákovaním.
    45:49 RAIS - 0:4

45:49
    Nitra dala gól!
    Veľmi dobrá práca Kutálka, ktorý s prehľadom povozil puk po pásme, prihral na modrú Mezeiovi, ten posunul na druhú stranu MATÚŠOVI RAISOVI, ktorý prepálil všetko, čo mu stálo v ceste. 0:4.

Asistencia: Mezei, Kutálek.
    39:43 MILAM - 0:3

39:43
    JAMESON MILAM teraz poslal neveľmi prudkú strelu po ľade, tá skončila za chrbtom Durného, puk prešiel pomedzi nohy. 0:3.

Asistencia: Ordzovenský, Laliberté.

37:09
    2 min. Žiak (S20), hákovanie.
    35:28 Konig (NIT)

35:28
    2 min. Konig (NIT), podrazenie.

Krásna individuálna akcia Hecla na ľavom krídle, kľučkou na stred vybavil obrancu, predhodil Murínovi, ten netrafil. A potom bol faulovaný.
    34:40 KRIŠTOF - 0:2

34:40
    Majster využil presilovku 23 sekúnd pred jej skončením, zmätok pred bránkou po vyrazenom puku využil MICHAL KRIŠTOF a poľahky skóroval do prázdnej bránky.

Asistencia: Rais, Mezei.

33:03
    2 min. Murín (S20), seknutie.
    31:52 H.RUČKAY - 0:1

31:52
    Z tlaku padol prvý gól zápasu, pekná prihrávka z rohu medzi kruhy a HENRICH RUČKAY využil zakrytý výhľad Durného. 0:1.

Asistencia: Kutálek, Krištof.

26:26
    Chalupa z pravého krídla pekne na stred do jazdy Slovákovi, ten len tesne minul.

25:54
    Chalupa obišiel bránku a prudko prihral do bránkoviska, bol z toho slušný závar, ktorý vyriešil Durný, menšiu šarvátku potom vyriešili rozhodcovia. Bez trestov. Buly.

21:52
    2 min. Macík (NIT), vysoká hokejka.

16:02
    Ordzovenského strelu od modrej do neprehľadnej situácie Durný vyrazil, poradil si aj s Bajtekovou dorážkou. Zatiaľ podáva brankár 20tky dobrý výkon.
    14:21

14:21
    Trochu so šťastím sa teraz puk odrazil smerom na Foltánovu bránku, niektorí reprezentanti už dvíhali ruky od radosti, gól to ale nebol. Foltán zasiahol pred čiarou, ani video nebolo treba.
    10:59

10:59
    Kutálek nedal penaltu za faul Jendroľa. Pomalý blafák do bekendu mu Durný "nezožral". Stále teda bez gólov.
    10:12

10:12
    Pekná individuálna akcia Vybirala. Na pravom kruhu sa protismernou kľučkou zbavil beka, strelu do šibenice mu vyrazil Foltán.
    01:43

01:43
    Krištof spravil miesto na pravom krídle Mezeiovi na strelu, jeho príklep vyrazil betónom Durný pred Ručkaya, piešťanskému rodákovi sa ukázala polovica bránky voľná, Henrich ale vysoko prestrelil. Až tak, že sa vhadzuje v strednom pásme.

Vlado Zimányi

Branky a nahrávky: 32. H.Ručkay (Kutálek, Krištof), 35. Krištof (Rais, Mezei), 40. Milam (Ordzovenský, Laliberté), 46. Rais (Mezei, Kutálek)

HK Orange 20: Durný – Trška, Grman, Pätoprstý, Pataky, Sloboda – Bdžoch, Košecký, Hecl, Murín, Žiak – Jendroľ, Hain, Horváth, Oško, Vybiral – Danko, Mišuta, Koziot, Koyš, Váňa
    Tréner: E. Bokroš

HK Nitra: Foltán – Ordzovenský, Milam, Blackwater, Slovák, Laliberé – Mezei, Rais, Kutálek, Krištof, Ručkay H. – Versteeg, Konig, Štefanka, Paukovček, Macík – Kuzma, Pupák, Chalupa, Piačka, Bajtek
    Tréner: A. Kmeč

Rozhodčí: Adamec, Novák – Kacej, Valo