Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 4:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 5:3 (kon.)
Sparta – Liberec 5:4 (po pr.) | Třinec – Kometa Brno 2:6 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 1:3 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 3:2 (kon.)
HC Sparta Praha
5:4 (0:2, 4:2, 0:0 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 23.09.2016, 17:30DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

Sparta po výborném obratu ve druhé třetině zvítězila gólem v prodloužení 5:4. Tímto se s Vámi loučím a u dalších online komentářů na počtenou! (19:42:10)

63:11
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí se nakonec v přesilové hře prosazují. Rychlými přihrávky nakonec přelstil Žajdlíka zakončující VOJTĚCH KULDA. Asistence: Tomáš Jandus.

62:27
    Obrovská šance Sparty! Safin nahrával Svobodovy, jenž střílel zblízka, ale kotouč jen prosvištěl brankovištěm podél brankové čáry.

61:35
    Svobody vypálil od modré přímo do výstroje Žajdlíka.

61:17
    Oddechový čas pro domácí.

61:17
    Wojnar se dostal do samostatného úniku, jenže zakončení mu znepříjemnil Průžek, který ho sekl a dostává dvě minuty. Hraje se 4 na 3.

60:41
    Po urputném boji, kdo přejde střední pásmo jako první, se to povedlo Liberci, ale Nahodil pozorně vychytal hosty.

60:01

V třetí třetině jsme branku neviděli, obě mužstva hráli opatrný hokej a nechtěla za žádnou cenu inkasovat, to dokazuje i fakt, že se vyvarovaly jakýmkoliv vyloučením. Nyní bude následovat prodloužení 3 na 3.

60:00

59:29
    Mohlo být rozhodnuto. Liberec nepříjemně dorážel, ale Chlum poskakující kotouč za nahodila neprocpal.

58:23
    Nahodil musel nyní krýt dorážky Tygrů, přikryl kotouč a vhazuje se u něj.

58:05
    Hra je plná rychlých přechodů, ale ani jedno mužstvo si nevytváří gólovou šanci.

56:40
    Po delší době opět větší šance. Sparta rychlým přechodem zahrozila u Žajdlíka, Sedliský z blízka dorážel.

56:02
    Opět zakázané uvolnění Sparty, vhazování před Nahodilem.

55:14
    Pro změnu zase vyhození puku mimo ledovou plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

55:06
    Kouskování hry nepřestává, nyní postavení mimo hru Liberce.

54:18
    Kunst po vhazování vypálil zleva od modré, jenže Nahodil ukázkově zasáhl lapačkou.

Martina Martinková

Jan Kopřiva

Branky a nahrávky: 34. Jandus (Jaššo, Mrkvička), 35. Duben (Safin), 35. Sedliský (Jandus), 37. Jandus (Jeřábek, Krátký), 64. Kulda (Jandus) – 1. Průžek (Korecký, Bělohorský), 17. Nezbeda (Wiencek, Klinger), 21. Bělohorský (Wiencek, Chlum), 26. Pokorný

HC Sparta Praha: Hofmann (od 21. Nahodil) – M. Jandus, Janda, Eliáš, Mrkvička, Jeřábek, Duben, Sedliský – T. Jandus, Svoboda, Seniov – Jaššo, Kadlec, Maršoun – Safin, Kulda, Chlouba – Krátký, Wojnar.
    Bílí Tygři Liberec: Polášek (od 35. Žajdlík) – Turek, Klinger, Benák, Kunst, Korecký, Kiss, Starosta – Pokorný, Průžek, Vlach – Rubeš, Beran, Wiencek – Nezbeda, Jursa, Burda – Chlum, Bělohorský.

Rozhodčí: Škrobák – Krátký, Šmika