HC Plzeň – HC Litvínov 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Kolín 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Liberec 1:3 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 2:3 (0:1 po s.n.) | Zlín – Třinec 7:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 3:0 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Chomutov – Sparta 4:2 (kon.)
Kometa Brno – Vsetín 7:1 (kon.)
Berani Zlín
7:4 (1:3, 3:0, 3:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 30.09.2016, 15:00 • PSG aréna • Extraliga staršího dorostu • 9. kolo

Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (17:12:09)

Je za námi krásný zápas plný gólů a obratů. Hosté si v první třetině vypracovali vedení už 3:1, ale Zlínu se zase povedla druhá perioda, kdy se též třikrát trefil a v té poslední dalšími třemi góly potvrdil vítězství 7:4.

59:47
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Kristek – 2 min.).

59:21
    Marek se dostal ke střele a Štěpánek musel schovat puk do lapačky.

59:00
    Minuta do konce a puk je v útočné třetině Ocelářů.

58:21
    Branka vypadla ze svého postavení. Vhazovat se bude po levé ruce Štěpánka.

57:24
    Przybyla se dostal do zakončení z boku, ale Kubík byl na místě.

57:12
    Puk je někde pod hráči v útočné třetině Zlína. Rozhodčí zastavuje hru a nařizuje buly před Štěpánkem.

56:26
    Posunutá třinecká klec. Hra je přerušena a bude se vhazovat.

55:24
    Zlín právě vstřelil branku!
    Přesilovka využita. JAN MAREK si najel mezi kruhy, odtud vyslal střelu zápěstím a ta zapadla až za záda Štěpánka. Asistence: Tomáš Dřímal.

54:57
    Ránu od modré schovává třinecký gólman do své výstroje.

54:49
    Vhazování po levici Štěpánka.

54:03
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Raška – 2 min., podražení).

53:33
    Leška to zkusil kousek za modrou, ale jeho pokus našel jen lapačku Štěpánka.

52:03
    Dělovku z kruhu vyráží Štěpánek do rohu kluziště.

51:20
    Třinec právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic tu máme snížení. RENÉ NAJSAR se dostal z pukem za modrou, švihem vypálil jedovatou ránu k tyči, na kterou ani Kubík nedosáhl a kotouč zapadl do sítě. Bez asistence.

50:50
    Puk končí na zlínské střídačce, vhazovat se bude v obranném pásmu ševců.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 1. Hefka (Dobiáš), 29. Sedláček (Chalupa), 31. Dobiáš, 39. Dobiáš, 47. Kristek (Leška, Dřímal), 49. Proschl (Fajkus), 56. Marek (Dřímal) – 6. Molin (Raška), 9. Rufer (Molin), 10. Molin (Raška, Michálek), 52. Najsar

Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Janošek, Gába, Dřímal, Hamrlík, Dluhoš, Jenáček, Marek – Zmeškal, Dvořáček, Chalupa, Proschl, Lekeš, Hefka, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Leška.
    HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Ochman) – Radzienciak, Krzak, Rufer, Marguš, Michálek, Homola – Havránek, Tománek, Krupa, Klocek, Przybyla, Peterek, Raška, Indrst, Papaj, Najsar, Molin.

Rozhodčí: Slavka – Maloušek, Mašek.