Valencia – Atlético 0:2 (kon.) | Real Madrid – Eibar 1:1 (kon.) | Espanyol – Villarreal 0:0 (kon.)
Malaga – Ath. Bilbao 2:1 (kon.) | Celta Vigo – Barcelona 4:3 (kon.)
Celta de Vigo
4:3 (3:0)
FC Barcelona
Neděle 02.10.2016, 20:45 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 7. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký nedělní večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:48:49)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 4:9. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:11.

Je dobojováno! S Barcelonou to sice po první půli nevypadalo dobře, ale nechybělo moc a zápas skončil remízou. Hosté do druhého poločasu vstoupili jako velká voda a v 64. minutě to bylo už jen 3:2, když se nejprve trefil hlavou Gerard Piqué a poté Neymar proměnil pokutový kop po faulu na Andrého Gomese. Jenže poté spáchal gólman ter Stegen další obrovskou chybu, míčem trefil Pabla Hernándeze a od něj se míč odrazil do branky. Poslední naději vykřesal v 87. minutě svou druhou brankou Gerard Piqué, jenže když o chvíli později minul ve slušné šanci Neymar, skončil zápas výsledkem 4:3. Celta Vigo je po této výhře desátá s desíti body, Barceloně patří čtvrté místo s třinácti body.

90+6

90+5
    Možná poslední akci utkání zahajuje ter Stegen dlouhým výkopem.

90+4
    Zpoza vápna vystřelil Hernández, jeho ránu chytil nyní připravený ter Stegen. Možná mohl domácí hráč ještě pár kroků udělat a střílet z pokutového území.

90+3
    Mathieu fauloval, domácí s rozehrávkou samozřejmě moc nepospíchají.

90+2
    Denis Suárez poslal do pokutového území další centr a opět našel Piquého. Tato hlavička ale na branku nezamířila.

90+1
    Chvíli se nehrálo, jelikož domácího gólmana trápily menší zdravotní problémy, ale už zase pokračujeme.

90
    Rozhodčí nastaví pět minut.
    90. Neymarova hlavička skončila těsně mimo. Mohlo být vyrovnáno!

90
    Blízko vyrovnání byl Neymar, jeho naskočení si na vysoký míč skončilo nepřesnou hlavičkou. Ale pouze o kousek! Tohle byla slušná šance.

89
    Barcelona je nastěhována u vápna soupeře a buší na vrata. Cítí, že bod není nereálný.

88
    Poslední změna domácích, Iaga Aspase nahradil John Guidetti.

88
    Žlutou kartu dostal hostující Luís Suárez.
    87. Gerard PIQUÉ - 4:3

87
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Tak ještě tu budeme mít drama. Po centru z pravé strany si na míč naskočil GERARD PIQUÉ a svou dnes druhou přesnou hlavičkou upravil na 4:3.

Aleš Pur

Branky: 22. Sisto (Aspas), 31. Aspas, 33. Mathieu (vla.), 77. P. Hernández – 58. Piqué (Iniesta), 64. Neymar (pen.), 87. Piqué (Denis Suárez)

Karty:   63. Mallo (CVG) – 45. Busquets (BAR), 74. Piqué (BAR), 88. L. Suárez (BAR)

Celta de Vigo: S. Álvarez – Roncaglia, Cabral, Sergi Gómez, Mallo (C) – Radoja, Wass (83. J. Castro) – Sisto, P. Hernández, Bongonda (63. Díaz) – Aspas (88. Guidetti).
    Náhradníci: Blanco – Díaz, Guidetti, J. Castro, Señé, Rossi, Diop.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Mathieu, Alba (81. Alcácer) – A. Gomes, Busquets (C) (76. Denis Suárez), Arda Turan – Rafinha (46. Iniesta (C)), L. Suárez, Neymar.
    Náhradníci: Cillessen – Rakitić, Denis Suárez, Iniesta (C), Mascherano, Alcácer, Digne.

Rozhodčí: Iñaki Bikandi – Andoni Huerga, Aitor Villate