Manchester Utd. – Stoke 1:1 (kon.) | Leicester – Southampton 0:0 (kon.) | Tottenham – Manchester City 2:0 (kon.)
Burnley – Arsenal 0:1 (kon.)
Manchester United
1:1 (0:0)
Stoke City
Neděle 02.10.2016, 13:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 7. kolo
    Celek Stoke City si veze z Old Traffordu alespoň bod poprvé od roku 1980.

Fotbalisté Manchesteru United nedokázali doma porazit poslední Stoke City a remíza 1:1 je pro ně velkým zklamáním. Vše se přitom vyvíjelo pro Red Devils dobře. José Mourinho totiž v 67. minutě poslal na hřiště duo Wayne Rooney – Anthony Martial a hned o dvě minuty později se po narážečce s Rooneym krásně trefil druhý jmenovaný. Povzbuzení domácí pak nadále soupeře přehrávali, ovšem v 82. minutě chyboval brankář de Gea, který neudržel v rukavicích střelu Johnsona a Joe Allen balón dopravil do odkryté brány. Fotbalisté Manchesteru se pak ještě snažili rozhodnout, ale v největší šanci hlavičkoval Paul Pogba do břevna. Nutno také vyzdvihnout výkon brankáře Stoke Leeho Granta, který toho dnes pochytal opravdu hodně. (14:58:58)

90+4

90+4
    Už je tu samotný závěr duelu. Stoke odolává!

90+3
    Walters srdnatě bojoval s přesilou domácích obránců. Míč sice nezískal, ale cenný čas ušetřil.

90+2
    Pogbovi byl nyní pískán útočný faul. Míč uvede do hry brankář Grant.

90+1
    Po rohu Rooneyho se hosté ubránili, ovšem po obranném zákroku Shawcrosse se bude rozehrávat z druhé strany.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty!

90
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Xherdan Shaqiri, přichází Phil Bardsley.
    89. Paul Pogba hlavou zatřásl břevnem.

89
    Další centr Rashforda. Tentokrát se dostal k hlavičce Paul Pogba a hosty zachránilo břevno!

88
    Rashford měl na pravé straně hodně prostoru. Jeho centr odvrátil na roh Martins Indi.

88
    Dopředu ale běžel Walters. Nedokázal ovšem předat balón Crouchovi.

87
    Domácí dávají vše do ofenzivy. Chtějí zápas rozhodnout.

86
    Výborně Lee Grant! Pogba připravil střeleckou pozici pro Ibrahimoviće, ale přízemní ránu na zadní tyč Grant vyráží!

84
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Ander Herrera, přichází Memphis Depay.
    82. Joe ALLEN - 1:1

82
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    JOE ALLEN umlčel Old Trafford! Na tomhle gólu má svůj podíl viny David de Gea, jenž neudržel poměrně lehkou střelu Glena Johnsona. Dorážka Walterse ještě skončila na břevně, ale odražený míč už dokopl do sítě právě Allen – 1:1.