Chabarovsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 5:2 (kon.) | Kunlun – Soči 2:1 (kon.)
Novokuzněck – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – Ufa 3:2 (2:1 po s.n.) | Jokerit – Viťaz 3:4 (0:2 po s.n.)
Minsk – Jaroslavl 2:0 (kon.) | Záhřeb – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | HC Slovan – Petrohrad 0:6 (kon.)
Red Star Kunlun
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
HK Soči
Úterý 04.10.2016, 13:30 • LeSports Center • KHL

Československá stopa

Tomáš Marcinko (KUN): 0+0, 1 střela na bránu, čas na ledě 14:59. (15:48:09)

Je konec a ve třetí třetině se Kunlunu povedlo otočit vývoj utkání! Nejprve se prosadil individuální akcí Wärn a dvě minuty před koncem zápasu se přesně trefil Jašin. Ten tedy svému týmu vystřelil tři body.

59:32
    Collins nezachytil puk ve středním pásmu a ten tak propadl.

59:20
    Domácím se povedlo vyvést kotouč.

59:10
    Soči je v pásmu a zkouší hru bez gólmana!

58:32
    Kunlun nepřestává útočit. Ostrá rána Jarvinena donutila Barulina k zákroku.

57:37
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    A domácí nyní obracejí skóre! Pereskokov našel z rohu kluziště OLEGA JAŠINA, který se obtočil okolo brány, ideálně zvedl puk a trefil se přesně pod horní tyč! Asistence: Vadim Pereskokov.

57:27

56:51
    Fleury zkusil probruslit před bránu, ale v kritickém okamžiku přišel o kotouč.

56:17
    Videll vzal vše na sebe. Jeho průnik k bráně vypadal nadějně, ale zakončení bylo slabší a Barulinovi nedělalo problém.

55:32
    Soči dokázalo krátce po buly vyhodit kotouč z pásma.

55:27
    Vyloučení v týmu HK Soči (Ivan Zacharčuk – 2 min., podražení).

55:05
    Nebezpečně nyní zahrozil Fleury. Obešel si dva obránce a přesnou střelou donutil gólmana jít rychle na led a zakročit.

54:20

54:01
    Snaha Zacharčuka před bránou ovoce nepřinesla. Zakončení trefilo jen beton brankáře.

53:35
    Hosty nyní zastavuje odpískaný ofsajd.

53:25
    Kunlunu se opět povedlo vyhodit.

52:53
    Hostům se nedaří usadit v útočném pásmu.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 50. Wärn, 58. Jašin (Pereskokov) – 18. A. Kosticyn (Petersson)

Red Star Kunlun: An. Makarov (Zagidulin) – Mäntylä, Järvinen, Bellemore, Jüe, Viklund, Pereťagin, Mikulovič – Wärn, Fleury, Lahti – Rau, Videll, Collins – Ponikarovskij, Veličkin, Marcinko – T. Sia, Pereskokov, Jašin – Jing.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Mamkin, Mamašev, Fantenberg, Ibragimov, Glazkov, Gorochov, Pedan – Krikunov, Ignatuškin, A. Kosticyn – Petersson, Maxwell, Levickij – I. Zacharčuk, Ščegolkov, Dělnov – Babincev, Padakin.

Rozhodčí: Vasiljev, Kadyrov – Otmachov, Šikanov